reklama
reklama

Poszukiwany za przestępstwo drogowe trafił za kraty

Na sygnale, Wiadomości, 27.04.2023 13:09,
Policjanci zatrzymali 59 – letniego mężczyznę bez stałego miejsca zameldowania poszukiwanego do odbycia kary więzienia.
Poszukiwany za przestępstwo drogowe trafił za kraty

We wtorek (25.04) policjanci ustalili, że na terenie jednej z posesji w gminie Przeciszów przebywa 59 – latek od kilkunastu dni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu. Mężczyzna został zatrzymany, a następnie osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi cztery miesiące za przestępstwo drogowe.

- Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość - informuje policja.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy