reklama
reklama

BroHouse - restauracja w sercu browaru już otwarta!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.04.2023 13:50,
Od najbliższej majówki Zator i cały region może pochwalić się jedyną w swoim rodzaju restauracją.
BroHouse - restauracja w sercu browaru już otwarta!

W BroHouse przy ul. Staszica 33, spróbujemy nie tylko wyśmienitych dań i kraftów, ale także, dzięki ogromnemu przeszkleniu z widokiem na tanki i kadzie, zobaczymy pracę browaru “od kuchni”. Wielki start 28 kwietnia, o 12:00.

AUTORSKA KUCHNIA

Właściciele lokalu zapowiadają, że gości czeka prawdziwa uczta dla podniebienia. O staranny dobór dań w menu zadbał doświadczony szef kuchni. Kulinarną podróż możemy zacząć lokalnie, np. od przystawki z zatorskiego karpia lub wołowego tatara podanego z anchois i podpłomykiem. Dalej robi się jeszcze ciekawiej, bo do karty wkraczają dania główne. Tutaj możemy wybierać do woli m.in. w rybach i owocach morza, stekach, żeberkach, spróbować kurczaka supreme, czy udka kaczki. Fani dań typu comfort food też nie będą czuli się zawiedzeni – w menu znalazło się kilka rodzajów pizzy i burgerów. Dla najmłodszych gości BroHouse przygotował zaś menu dziecięce.

LANE KRAFTY

Na tle konkurencji BroHouse wyróżnia przede wszystkim niezwykle bogata kolekcja własnych krafów warzonych pod brandem Brokreacja. W 16 tapach znajdą się hity Brokreacji nagradzane wieloma medalami na międzynarodowych festiwalach i dużo mniej oczywiste połączenia chmielu i słodu, doskonale komponujące się ze smakiem serwowanych potraw.

MIEJSCE DLA KAŻDEGO

Przestronne wnętrze zostało zaaranżowane w nowoczesnym, ale zarazem luźnym stylu. Goście poczują się tu swobodnie niezależnie od tego czy przyjdą solo, w mniejszym gronie, rodzinnie, czy z paczką przyjaciół – lokal dysponuje zarówno kameralnymi stolikami, jak i długimi stołami idealnymi do świętowania przy posiłku.

Adres: BroHouse, ul. Staszica 33, Zator.

Facebook: https://www.facebook.com/BroHouseBrokreacjareklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy