reklama

Idzie nowe. Syn za ojca na ławce trenerskiej

, Sport, Wiadomości, 25.07.2019 09:00, red
Ciekawa zmiana w jednym z klubów.
Idzie nowe. Syn za ojca na ławce trenerskiej

Jak informują działacze Znicza Sułkowice Bolecina, podczas wakacyjnej przerwy w rozrywkach piłkarskich w drużynie Znicza nastąpiła zmiana na stanowisku trenera, Edwarda Wandzla na stanowisku zastąpił jego syn, Szymon Wandzel.

Szymon Wandzel to trener grup młodzieżowych w Beskidzie Andrychów - dla niego Znicz to będzie pierwszy klub w seniorskiej piłce w roli trenera.

Działacze podziękowali za współpracę trenerowi Edwardowi Wandzlowi. Niestety, po słabszym sezonie i 9 latach spędzonych w wadowickiej A klasie piłkarze z Sułkowic nie zdołali się utrzymać na tym poziomie rozgrywek.

Nowy sezon sułkowiczanie rozpoczną w II grupie Wadowickiej B klasy. Na początek rywalem Znicza będzie zespół Olimpii Chocznia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama