reklama

Podwyżki dla pracowników szpitala

Gospodarka, Wiadomości, 24.07.2019 21:00, red
Od lipca ma być lepiej. Tak przekonuje dyrektor placówki.
Podwyżki dla pracowników szpitala
W ostatnich miesiącach wiele razy pisaliśmy o pracownikach Szpitala Powiatowego w Wadowicach, którzy narzekali na zbyt niskie płace. Doszło nawet do pewnych rozbieżności, ponieważ okazało się, że wyliczenia w zakresie wynagrodzeń przedstawione radnym przez dyrekcję szpitala ni jak się mają do tego, co pracownicy otrzymują na konta. Pracownicy pokazywali kwitki z wypłat z których wynikało, że zarabiają znacznie mniej niż przedstawia to dyrekcja.

Jak poinformowała dyrektor szpitala Beata Szafraniec od 1 lipca nastąpił wzrost wynagrodzenia zasadniczego pracowników, a dodatkowo planowane są jeszcze kolejne podwyżki.

Poniżej odpowiedź w tej sprawie dyrektor szpitala Beaty Szafraniec na interpelację radnego Jacka Jończyka.Tyle informacje z odpowiedzi na interpelację. Ile tak naprawdę wpłynie więcej pieniędzy na konta pracowników za lipiec? Dowiedzą się zapewne już przy najbliższej wypłacie.

W Szpitalu Powiatowym w Wadowicach zatrudnionych jest ponad 600 osób.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krakowiaczek, 25.07.2019 08:57

Racja. to samo jest z elektrocieplownia. ludzie już od dawna nie dostają wypłat, pół miasta zagrożone brakiem prądu i ciepłej wody w kranie, a portal milczy i cytuje tomka że "zrobimy wszystko żeby było dobrze". Ciekawe czy z powagi kryzysu zdają sobie sprawę przedsiębiorcy i mieszkańcy osiedla, którym w zimie może zabraknąć ciepła w mieszkaniach

ulubieniec, 25.07.2019 07:19

Czy doczekamy się ,że informacje na tym portalu będą rzeczywiste ? Wydawałoby się, że wysokość kwoty bazowej to prosta sprawa, ale nawet tutaj jest pomyłka, obecnie wynosi 4200 zł . Niektórzy mówią o nim wujek Google, może warto skorzystać , jego usługi są bezpłatne.