reklama

Boisko gotowe, tylko szkoły nadal pozamykane

Sport, Wiadomości, 12.04.2021 09:00,
Wszystko jest już gotowe, w sąsiedztwie trwają prace wykończeniowe.
Boisko gotowe, tylko szkoły nadal pozamykane

Przy Zespole Szkół nr 2 przy ulicy Batorego w Andrychowie wybudowano w ostatnim czasie nowe boisko. Zadanie na zlecenie Starostwa Powiatowego w Wadowicach wykonała firma Alpa Consulting Krystyna Gawlik z Bielska – Białej za kwotę 330 tys. zł. Nowoczesne boisko powstało w miejsce poprzedniego asfaltowego placu gry.

Wszystko jest już gotowe, w sąsiedztwie trwają prace wykończeniowe. Tylko... grać nie wolno. Uczniowie są od wielu miesięcy na nauczaniu zdalnym.

Dodajmy, że zgodnie z decyzjami rządu co najmniej do 18 kwietnia w Polsce mogę być prowadzone tylko rozrywki z udziałem sportowców - zawodowców. Zamknięte pozostają także szkoły. W tym tygodniu rząd na przedstawić informacje co z obostrzeniami od 19 kwietnia. Jeśli covidowe statystyki ulegną poprawie, są szanse, że w pierwszej kolejności, jeszcze w kwietniu, do szkół podstawowych wrócą uczniowie klas I - III szkół podstawowych.

foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

xp34, 12.04.2021 09:25

Po zniesieniu restrykcji: czy boisko będzie ogólnodostępne podobnie jak przy szkole 2/3 czy też zamknięte na cztery spusty jak boisko przy technikum na Starowiejskiej?

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama