reklama
reklama

Andrychowianin na podium Mistrzostw Polski w Kickboxingu

Sport, Wiadomości, 07.03.2024 14:19, eł
Zmierzył się z potrójnym mistrzem świata!
Andrychowianin na podium Mistrzostw Polski w Kickboxingu

Miłosz Dubanowicz z Andrychowa kilka dni temu stanął na podium Mistrzostw Polski w Kickboxingu, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Zajął trzecie miejsce. To nie pierwszy jego sportowy sukces. W grudniu andrychowianin zdobył w Będzinie złoty medal w Mistrzostwach Śląska w Kickboxingu.

Andrychowianin Miłosz Dubanowicz jest licencjonowanym instruktorem kickboxingu i boksu, trenerem drugiej klasy. Od kilku lat prowadzi Andrychowski Klub Walki, w którym szkoli we wspomnianych dyscyplinach sportowych zarówno dzieci oraz młodzież, jak i dorosłych. Sam trenuje w Oświęcimskim Klubie Karate pod okiem Mariusza Pawlusa.

Na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu (w formule kick-light) do Mińska Mazowieckiego pojechał właśnie jako reprezentant OKK. O miejsca na podium rywalizowało tam 416 zawodników i zawodniczek z 91 klubów w całym kraju.

Miłosz Dubanowicz walczył w kategorii seniorów +94 kg. Szło mu znakomicie, ale w półfinale przyszło mu zmierzyć się z potrójnym mistrzem świata. Choć z nim przegrał i ostatecznie zajął trzecie miejsce, mimo wszystko jest to dla niego wielki sukces.Foto: Facebook/Miłosz Dubanowicz

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama