reklama

Zniszczone banery, coraz ciekawsze sondaże

Polityka, Wiadomości, 21.09.2023 16:50, red
PiS wygra, ale pożegna się z władzą?
Zniszczone banery, coraz ciekawsze sondaże
W trwającej właśnie kampanii wyborczej coraz częściej niszczone są banery. Na zdjęciach przykłady, jak potraktowano banery polityków Koalicji Obywatelskiej w Kętach na ulicy Żwirki i Wigury oraz na 3 Maja.

- Co wybory to samo. Niektórym ciężko pogodzić się, że jest konkurencja – komentuje mieszkanka Kęt.

Wybory parlamentarne odbędą się 15 października, a atmosfera jest coraz bardziej nerwowa. W zasadzie dialogu pomiędzy konkurencyjnymi partiami nie ma już żadnego, zwłaszcza w rządowej TVP, w której propaganda dwoi się i troi, aby obrzydzić widzom konkurencyjne w stosunku do PiS partie.

Kto wygra wybory parlamentarne?

Dla rządzącej od od dwóch kadencji partii PiS sondaże nie są mimo wszystko optymistyczne. Wynika z nich jedno – PiS, choć wygra wybory, nie będzie miało większości w Sejmie i nie utworzy nowego rządu. 21 września RMF zamieścił sondaż z którego wynika, że w nowym Sejmie partie opozycyjne będą miały 240 głosów, a PiS i Konfederacja - 219 mandatów poselskich.

Zobacz na stronie RMF24: PiS pokona KO, ale przegra wybory?foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

bot, 21.09.2023 22:50

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30204475,janusz-korwin-mikke-znow-o-kobietach-jak-chca-cos-osiagnac.html

rumcajs, 21.09.2023 20:07

Zauważyłem ładną manipulację: Konfederacja to nie opozycja? Dlaczego napisano "a PiS i Konfederacja" Zobaczcie sobie głosowania kto głosował najrzadziej tak samo jak PiS - podpowiedź, Konfederacja nie głosowała zgodnie z PiSem , więc jak ma stworzyć koalicję z nimi?! PO już prędzej do PiSu z ich socjalnymi programami ludzie... źródło: https://demagog.org.pl/wypowiedzi/konfederacja-najrzadziej-glosuje-zgodnie-z-pis-sprawdzamy/ Temat wyjaśniony, koalicji z PiSem nie ma prawa być , więc pytanie dlaczego RMF tak kłamie i stosuje taką perfidną manipulację, a mamnewsa za nimi ? Otóż okazuje się, że jest słaby wynik Trzeciej drogi, która jest partią propagującą wycofanie gotówki oraz wprowadzenie CBDC na bazie EURO - dla osób niewtajemniczonych to pieniądz, który można DOWOLNIE programować. Będzie 5 droga prawdopodobnie , więc takie kłamstwa będą coraz częściej występować. Warto jednak je weryfikować w szczególności jak ktoś czerpie wiedzę z TV zarówno PO i TVP jest przeciwko Konfederacji.

***** ***, 21.09.2023 19:52

Co innego mogą zrobić pisiorskie onuce? Przecież to ameby które potrafią tylko bazgrolić po banerach. A tfu.