reklama

SPEKTAKULARNA METAMORFOZA z Projekt Zdrowie!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.09.2023 09:45,
Współpraca z Panią Anią, to sama przyjemność. Bohaterka tej metamorfozy udowodniła, że każdy moment w życiu jest właściwy na zmiany stylu życia.
SPEKTAKULARNA METAMORFOZA z Projekt Zdrowie!

Pani Ania od początku była bardzo zmotywowana do pracy, zawsze sumiennie realizowała założenia diety i wierzyła w swój sukces. To właśnie Jej samozaparcie i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły osiągnąć ogromny sukces. Przykład Pani Ani pokazuje, że na szczupłą sylwetkę nigdy nie jest za późno! Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką!

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji w naszym centrum dietetycznym ? Przede wszystkim chęć zrzucenia swojej „nadwagi”, która obsesyjnie za mną podążała. Próbowałam wielu sposobów, ale nie mogłam sobie sama z tym poradzić. Nic nie pomagało, więc po tylu latach bycia mamą czwórki dzieci postanowiłam zadbać bardziej o siebie i to nie dlatego żeby wyglądać jak osiemnastka :) tylko żeby czuć się lepiej fizycznie i poprawić stan swojego zdrowia.

Czy trudno było zacząć? Jak wyglądał początek diety?

Szczerze, to nie było trudne :) Moją motywacją stały się zdjęcia przedstawiające efekty pracy ludzi, którzy byli już na Facebooku na stronie Projekt Zdrowie. To utwierdzało mnie w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję. I tak zmotywowana podjęłam współpracę z Panią dietetyk. Później już tylko z górki... poprawa samopoczucia i zdrowia, z tygodnia na tydzień widzi się efekty to motywacja jest coraz większa.

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem?

Bardzo dobrze. Pani dietetyk projekt Zdrowie dbała o komfort podczas wizyt! Każda wizyta odbywa się w fantastycznej atmosferze. Bałam się, że będę głodna. Zawsze jadłam rzadko i dużo, a teraz co 3 godziny i pomyślałam: jak ja to zmieszczę? A tu zaskoczenie, ja nie czułam głodu.

Co powiedziałaby Pani osobie, która zastanawia się, czy przyjść na wizytę i podjąć wyzwanie?

Nie ma sensu się zastanawiać tylko działać! Powiedziałabym, że nie ma rzeczy niemożliwych i nie warto czegoś odkładać na później! Trzeba działać tu i teraz! Zobaczcie gdybym to odkładała na później, to gdzie byłabym dziś? Teraz jestem lżejsza o 21 kilogramów i bardzo zadowolona. Wreszcie mogę spacerować po górach bez zadyszki :)

Czy od początku wierzyła Pani, że zmiany są możliwe i osiągalne ?

Tak. Moja wiara w zmiany wzrosła jeszcze bardziej po pierwszym tygodniu, kiedy zobaczyłam 3 kilogramy mniej na wadze. Do Projektu Zdrowia przyszłam z nadzieją i chęcią zmian. Czuję się lepiej ze sobą i życie jest lepsze, jestem jeszcze bardziej szczęśliwa.

Czy z perspektywy czasu uważa Pani, że decyzja o schudnięciu była słuszna?

Oczywiście. Po pierwsze czuję się świetnie w swojej skórze, a po drugie cała rodzina zdrowo je. Powiem krótko – żałuję tylko jednego, że ta decyzja nastąpiła tak późno.

Jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze? Czuję się świetnie i nie chce wracać już do starej wersji siebie. Z chęcią wymieniłam garderobę :)

Czy poleciłaby Pani innym rozpoczęcie kuracji w gabinecie Projekt Zdrowie? Zdecydowanie tak. Poleciłabym i wiem, że jeśli mogłabym cofnąć czas, to sama rozpoczęłabym tę przygodę o wiele wcześniej. Poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam.

Współpraca z tak silną i pozytywnie nastawioną do zmian kobietą to czysta przyjemność. Każda wizyta przynosi radość i pozytywne emocje – wspomina Pani dietetyk. Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Andrychów, gdzie doświadczony Dietetyk kliniczny – mgr Klaudia Bizoń pomoże osiągnąć wymarzone efekty. Każdy może osiągnąć swój sukces!

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 797 790 904 Każdy ma szansę osiągnąć taką wspaniałą metamorfozę, jak Pani Ania i inni Pacjenci Projekt Zdrowie (z przykładowymi sukcesami możesz zapoznać się tutaj https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/).

Klaudia Bizoń: Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. W trakcie spotkania przeprowadzę analizę składu ciała, wykonam badanie poziomu tkanki tłuszczowej, podam wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiem, jak zmienić nawyki żywieniowe. Po spotkaniu sam zdecydujesz, czy chcesz rozpocząć kurację.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 797 790 904 lub za pomocą formularza kontaktowego andrychow.projektzdrowie.info lub odwiedź nasz profil na fb i umów się przez messenger https://www.facebook.com/ProjektZdrowiwe Andrychów


PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Beskidzka 5a, 34-120 Andrychów

Tel. +48 797 790 904

https://andrychów.projektzdrowie.info

https://www.facebook.com/ProjektZdrowieAndrychow


- artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy