reklama

Najlepsze auta poleasingowe w Warszawie - te modele warto kupić!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.09.2023 09:11,
Rynek motoryzacyjny zmienia się w bardzo dynamicznym tempie. Obecnie, jednym z najpopularniejszych trendów jest zakup samochodów poleasingowych. Co kryje się pod tym pojęciem, jakie są największe zalety takiego rozwiązania, a wreszcie - gdzie szukać takich pojazdów i czym kierować się przy ich wyborze?
Najlepsze auta poleasingowe w Warszawie - te modele warto kupić!

Najlepsze auta poleasingowe w Warszawie

Zakup samochodu to spora inwestycja, która wiąże się nie tylko z nakładem finansowym, ale też pewnym ryzykiem, szczególnie jeśli mówimy o nabyciu używanego auta. Na szczęście, na rynku działają podmioty, dzięki którym można trafić na sprawdzone i bardzo atrakcyjne okazje.

Auta poleasingowe - o czym dokładnie mowa?

Samochód poleasingowy to taki, który przez dany okres, najczęściej od roku do pięciu lat znajdował się w użytkowaniu osoby fizycznej, która np. prowadziła jednoosobową działalność gospodarczą. Auto mogło być wykorzystywane zarówno w sferze prywatnej, jak i biznesowej, a po wygaśnięciu umowy leasingowej nie zdecydowano się na jej przedłużenie ani na wykupienie pojazdu. W takim przypadku samochód trafia na rynek i stanowi dla wielu osób niezwykle atrakcyjną okazję. Wszystko za sprawą tego, że auta poleasingowe są stosunkowo nowe, posiadają udokumentowaną historię użytkowania, a także były na bieżąco serwisowane w autoryzowanych punktach. Ich ogromną zaletą jest też cena, która może być nawet 10-30% niższa od ofert, jakie można znaleźć na portalach ogłoszeniowych czy w komisach.

Czym kierować się przy wyborze auta poleasingowego?

Szukając samochodu poleasingowego należy zwrócić uwagę na wiele aspektów. Jeśli ktoś nie ma doświadczenia ani wiedzy w tym zakresie, najlepszym wyjściem będzie po prostu dokładne sprawdzenie poszczególnych pojazdów pod kątem stanu technicznego, historii, w tym skupienie się na udokumentowanych usterkach i naprawach. Warto zainteresować się też tym, czy auto posiada jeszcze gwarancję producenta, jaki ma dokładnie przebieg i ile wyniesie średni koszt eksploatacji.

Jakie samochody poleasingowe warto kupić?

W ostatnich latach pewne marki i modele samochodów, które trafiają na rynek po leasingu zyskują na popularności. Wśród nich na uwagę zasługuje Skoda Fabia z 2018 r, której cena rozpoczyna się już od 30 000 zł brutto, Opel Insignia z 2017 r w cenie od 53 660 zł brutto czy Ford Focus z 2017 r od 40 200 zł brutto. Jeśli chodzi o auta poleasingowe Toyota, wybór jest szeroki i obejmuje np. Toyotę Auris z 2017 r, którą można nabyć już za 54 000 zł brutto. Nieco więcej trzeba zapłacić za Hyundaia Tucson z 2018 r, którego cena zaczyna się od 64 990 zł brutto albo Skodę Superb - w najtańszej wersji od 67 900 zł brutto. W kategorii aut poleasingowych można znaleźć też mnóstwo pojazdów z wyższej półki cenowej, czyli powyżej 100 000 zł brutto, w tym popularne Audi A6, Volvo XC60 czy Land Rover Discovery.

Gdzie kupić auta poleasingowe w Warszawie?

Szukając samochodów poleasingowych w Warszawie, które są w pełni sprawne i dostępne w atrakcyjnych cenach, najlepiej skorzystać z asortymentu firm leasingowych, które oferują pojazdy w dobrym stanie i na każdą kieszeń. Dodatkową zaletą jest to, że wszelkie szczegóły transakcji można ustalić na odległość, a formalności zrealizować całkowicie online, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i energii.


- Artykuł sponsorowany -


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy