reklama
reklama

Poszukiwany 35-latek z gminy Andrychów zatrzymany przez dzielnicowych

Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2023 11:45,
Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej.
Poszukiwany 35-latek z gminy Andrychów zatrzymany przez dzielnicowych
Jak informuje policja, w niedzielę (17.09) dzielnicowi z Andrychowa ustalili, że po terenie miasta może poruszać się samochodem mężczyzna, który jest poszukiwany.

- Osoba ta została zatrzymana do kontroli drogowej na ul. Krakowskiej. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnych bazach, policjanci potwierdzili, że jest on poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. Ponadto wyszło na jaw, że 35-letni mieszkaniec gminy Andrychów, decyzją wydaną przez starostę wadowickiego, ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Mężczyzna został przewieziony do komisariatu celem przeprowadzenia z nim czynności - informuje st. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej P:olicji w Wadowicach.

Zgodnie z przepisami, kierowca nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami dopuścił się przestępstwa z art. 180a kodeksu karnego, za co grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy