Transfer Marka Sowy do ruchu Hołowni?

, Polityka, Wiadomości, 13.09.2020 12:30, PG
Sam poseł dementuje te doniesienia.
Transfer Marka Sowy do ruchu Hołowni?

W mediach pojawiła się informacja, że ruch Szymona Hołowni – Polska 2050, chce jeszcze w tej kadencji mieć własne koło w parlamencie. Do tego potrzeba mu minimum trzech posłów.

Do ruchu Hołowni dołączyła już posłanka klubu Lewicy i partii Wiosna Hanna Gill-Piątek, ale to nie koniec politycznych transferów.

Portal Onet podał, że również niektórzy posłowie Koalicji Obywatelskiej zastanawiają się nad zmianą, w tym między innymi Marek Sowa z naszego regionu.

Sam zainteresowany jednak zdementował te słowa na swoim profilu na facebooku: Zaspokoję ciekawość i tym samym skrócę cierpienia wywołane poszukiwaniem potencjalnych stronników Ruchu Szymona Hołowni w Sejmie: nie jestem ani rozczarowany byciem w klubie KO ani nie zamierzam nigdzie się przenosić. W Platforma Obywatelska czuję się bardzo dobrze, a klub Koalicji Obywatelskiej to najlepsze miejsce do pracy w Sejmie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

waldemar231, 13.09.2020 13:57

Gdzie on jeszcze nie był zapytałbym... Głos na niego to głos stracony, poglądy zmienia jak rękawiczki...