reklama

Swiatłana Cichanouska i Filip Kaczyński w Karpaczu

, Polityka, Wiadomości, 12.09.2020 19:15, DK
Poseł z Wadowic chwali się spotkaniem z białoruską opozycjonistką.
Swiatłana Cichanouska i Filip Kaczyński w Karpaczu
Forum Ekonomiczne w Karpaczu jest największą w Europie Środkowo-Wschodniej platformą spotkań, na której nie tylko dyskutuje się o bezpieczeństwie, perspektywach rozwoju gospodarczego, współczesnych wyzwaniach i przezwyciężaniu kryzysów, ale także przedstawia konkretne rozwiązania i innowacyjne idee. - czytamy na stronie forum-ekonomiczne.pl.

Tegoroczne forum odbyło się pod hasłem „Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota?”

W tym roku do Karpacza zawitała liderka białoruskiej opozycji Swiatłana Cichanouska. Niedoszła pani prezydent została uhonorowana nagrodą specjalną Forum Ekonomicznego w Karpaczu przyznaną przez Radę Programową Forum. Nagrodę wręczył szef ministerstwa spraw zagranicznych Zbigniew Rau.

W czasie 3-dniowego forum, z panią Swiatłaną rozmawiał poseł Filip Kaczyński z Wadowic. Stwierdził, że zrobiła duże wrażenie a jej wystąpienie było bardzo ciepłe i pełne sympatii dla Polaków.

Pochwalił się również zdjęciami z forum na swoim facebookowym profilu.

W tym roku forum gościło ponad 2500 osób z Europy, Azji Centralnej i USA.

foto: facebook Filip Kaczyński

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

rumcajs, 17.09.2020 18:00

Panie Filipie proszę wytłumaczyć się z podwyżek podatków (już na 1 posiedzeniu Sejmu Pan zagłosował za podwyżką podatków).