reklama
reklama

To będzie prawdziwe tournée prezesa PiS po regionie

Polityka, Wiadomości, 10.11.2022 10:35, red
W weekend wszędzie będzie go pełno.
To będzie prawdziwe tournée prezesa PiS po regionie
Od kilku miesięcy prezes PiS Jarosław Kaczyński objeżdża Polskę i podczas spotkań, głównie ze swoimi sympatykami, przedstawia swoją wizję świata. W weekend "najważniejsza osoba w państwie", jak niektórzy mówią o Kaczyńskim, odwiedzi nasz region.

W sobotę (12.11) weźmie udział w uroczystości otwarcia nowego odcinka "zakopianki" Skomielna Biała - Naprawa w Naprawie. Również prawdopodobnie o godz. 14:00 w Wadowickim Centrum Kultury w sali kinowej zaplanowano spotkanie z szefem PiS.


W niedzielę (13.11) J. Kaczyński ma uczestniczyć w podobnych spotkaniach w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oraz w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Spotkania oficjalnie są otwarte dla wszystkich chętnych, ale tak po prostu "z ulicy" nie będzie się dało wejść. Aby uczestniczyć w takim spotkaniu trzeba skontaktować się z lokalnym posłem PiS, którzy są władni zapraszania osób na widownię.

Dodajmy, że wybory parlamentarne odbędą się prawdopodobnie zgodnie z planem, czyli dopiero jesienią 2023 roku. Nieformalna kampania już jednak trwa. Co prawda PiS jest to partia nadal ciesząca się największym, ponad 30-procentowym poparciem, ale według aktualnych sondaży PiS po wyborach nie będzie miał już większości w Sejmie i nie będzie rządził.

To się oczywiście jeszcze może zmienić w ciągu roku. Stąd zresztą ostatnia aktywność szefów różnych partii w terenie.

Wirtualnapolska.pl zamieszcza w czwartek (10.11) wyniki sondażu o aktualnych nastrojach wśród Polaków. Na pytanie "Czy Pana/Pani zdaniem rząd PiS panuje nad obecną sytuacją polityczną i gospodarczą w kraju?" odpowiedzi negatywnej udzieliło 62,5% respondentów. 33,6 % pytanych uważa, że rząd panuje nad sytuacją.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 12.11.2022 11:49

Tylko PAN Donald może przywrócić ład na tej ziemi i znowu dziad będzie dziadem a pan panem. I pamiętajcie że według mnie i FeelFree bilans działań PiS-u jest dla społeczeństwa w naszym przekonaniu fatalny: 500+, 300+, 13 emerytura, 14 emerytura, bon wakacyjny, tarcze takie tarcze owaki, dodatki węglowe, podwyżki wynagrodzeń, obniżki podatków, obniżenie wieku emerytalnego (kobietą o 7 lat), zerowy PIT dla młodych, rekordowa waloryzacja emerytur, zamrożenie cen prądu itd. itd. itd. to czysta propaganda i działanie fatalne !!! A prawdą jest tylko to co mówi PAN Donald, Niemcy, Bruksela i TVN. Amen a nawet Amendt.

FeelFree, 11.11.2022 21:07

@Kola - miałem na myśli sprawiedliwość SPOŁECZNĄ, a jej brak to pochodna wielu skomplikowanych kwestii, obszerność zagadnienia przerasta bardzo formułę i ramy tego portalu. W sobie natomiast szukam pięć dekad i zamierzam dalej się nie poddawać. W poprzednich rządach nie było kolorowo, ale bilans działań PiS-u jest dla społeczeństwa w moim przekonaniu fatalny. Co nie znaczy, że popieram drugą opcję, decyzja przy wyborach to raczej będzie analizowanie odcieni szarości i wybieranie większego dobra, a raczej mniejszego zła. Tak, MamNewsa ewidentnie karmi Czytelników obrzydzeniem do prawicy; nie jest neutralne politycznie. Co do podróży to z wielu powodów wolę inny rodzaj podróży, ale niestety nie mogę napisać więcej, liczę na domyślność... "Polakowi nigdy nie dogodzisz" - to brzmi jak uogólnienie... i moim zdaniem dokładnie nim jest. Każdy człowiek jest inny, tylko dostrzeżenie tego wymaga dogłębnego poznania tego konkretnego, każdego człowieka. Tak daleko posunięte uogólnienie jest więc nieuprawnione, takie słowa według mnie są raczej Twoim przekonaniem o Polakach, lub/i przypisaniem im swojej, własnej cechy. W jednym się z Tobą zgadzam w 100% i życzę Ci tego samego co Ty mi we wpisie... oraz wiele wytrwałości i powodzenia w realizacji tego: „Bądź zmianą, która pragniesz ujrzeć w świecie.”

FeelFree, 11.11.2022 20:50

@oshin22 - tak, to miałem na myśli. A z polityką mam podobnie; krajową i lokalną.

oshin22, 11.11.2022 10:52

@Kola -wyjdź z koszyka nienawiści do poprzedników i poprzedników-poprzedników itd. Pokaż trochę obiektywizmu. I żeby była jasność ja nie jestem (na dziś) za żadną opcją polityczną bo żadna nie dba o obywateli tylko swoje "koryto". Szanuję inne poglądy to że Ty masz inne też i nie jest to dla mnie przyczynkiem żeby pisać o inteligencji (bo jej nie jestem w stanie ocenić) ani wysyłać do dalekich krajów.. ;-) Trzymaj poziom ! Rozumiem że Feelfree chce pokazać "śmieszność"/hipokryzję nazwy Prawo i Sprawiedliwość gdzie obie te cechy sa obce (prawie każdemu) politykowi...z tej czy tamtej strony (Tak samo zresztą jak JA OBYWATEL - z KO..)

Kola, 11.11.2022 09:18

FeelFree gdzie ty szukasz sprawiedliwości? Najpierw znajdź ją u siebie. W poprzednich rządach było kolorowo? Nie sądzę. Mamnewsik karmi ludzi obrzydzeniem do prawicy. Podróżuj po świecie wtedy możemy podyskutować. Polakowi nigdy nie dogodzisz.

Kola, 10.11.2022 19:34

Poziom wypowiedzi niektórych osób świadczy o bardzo niskim poziomie inteligencji oraz wiedzy. Leming jest bezrefleksyjnym przeżuwaczem papki medialnej.

tomekх, 10.11.2022 19:14

Tylko PAN Donald może przywrócić ład na tej ziemi i znowu dziad będzie dziadem a pan panem. I pamiętajcie że według mnie i FeelFree: 500+, 300+, 13 emerytura, 14 emerytura, bon wakacyjny, tarcze takie tarcze owaki, dodatki węglowe, podwyżki wynagrodzeń, obniżki podatków, obniżenie wieku emerytalnego (kobietą o 7 lat), zerowy PIT dla młodych, rekordowa waloryzacja emerytur, zamrożenie cen prądu itd. itd. itd. to czysta propaganda i nic więcej !!! prawdą jest tylko to co mówi PAN Donald, Niemcy, Bruksela i TVN. Amen a nawet Amendt.

FeelFree, 10.11.2022 19:05

@Kola - ale ja nie chcę zarabiać więcej. Poza tym gdyby pieniądze dawały szczęście to bankierzy z Wall Street byliby najszczęśliwszymi ludźmi na świecie, a zapewniam, że tak nie jest.... Jestem natomiast przeciwny NIESPRAWIEDLIWOŚCI, czyli nadmiernemu bogaceniu się jednych, kosztem drugich; i o tym napisałem. Nie ma to często nic wspólnego z poziomem wykształcenia. Raczej ma związek z egoizmem i brakiem zasad moralnych itd. temat rzeka... I jakie znowu "kształcić się" ? Program, który nazwałem "rodzina na swoim" polega na tym, że siostra w Urzędzie Marszałkowskim pomaga bratu zostać dyrektorem państwowej placówki, mimo kompletnego braku wykształcenia w branży, którą zajmuje się na przykład szpital... nepotyzm. A bardzo perfidna jest już nazwa "Prawo i Sprawiedliwość"... która ma być odtrutką na co to ta partia wyczynia w naszym kraju od lat... to mniej więcej tak jakby ugrupowanie naszych 11-tu radnych zmieniło nazwę z "Nasza Gmina" na "Gospodarność i Elokwencja".

FeelFree, 10.11.2022 18:51

@Archanioł Michał ( ̄ー ̄)b

skornica, 10.11.2022 18:38

***** *** Tylko tyle w tym temacie.

syzyf, 10.11.2022 17:15

P.Kaczyński najwiecej piją kobiety w PiS ,Elżbieta K.coś tam coś tam ,25 posłanek z PiS nie ma dzieci,chyba dawały w szyję ,szkoda gadac .Ile masz człowieku dzieci ,a narzekasz na dzietnosc

Delpiero, 10.11.2022 17:09

"Spotkania oficjalnie są otwarte dla wszystkich chętnych, ale tak po prostu "z ulicy" nie będzie się dało wejść." Czego się boją??!! Przywiozą samych swoich heh

Archanioł Michał, 10.11.2022 16:34

https://www.youtube.com/watch?v=lKBJqRw1dh8 oczywiście całość genialna. ale jako glosa 29,20

Kola, 10.11.2022 16:08

Mieszkacie w takich pipidówkach jak Andrychów, Kęty czy Wadowice więc nie narzekajcie. Tomekx widać, że zażywa czegoś mocniejszego czytając jego wypowiedzi. FeelFree trzeba było się kształcić żeby zarabiać więcej takich narzekających buraków to wysłać do Indii niech tam żyją jak im źle.

Koniczynka, 10.11.2022 14:37

Rudy Tusk i dziadek Kaczyński już mieli swoje pięć minut,teraz obie partie usunąć z sejmu. Nabili kasy kosztem narodu.

Koniczynka, 10.11.2022 14:35

Kaczyński ogłosi że to jego wina że w Polsce mamy ogromną inflację, ogromną drożyznę, astronomiczne ceny gazu, prądu, benzyny, węgla, w związku z tym odejdzie na emeryturę bo peselu przecież nie oszuka. Myśli dziadek że jest nieśmiertelny. Spotkania służą propagandzie a na widownię są wpuszczane tylko odpowiednio dobrane osoby oczywiście z PiSu. A drożyzna dopiero będzie jak powróci VAT.

Burakz wiejskiej , 10.11.2022 14:02

ci z po i pisu to sie nadają do utylizacji i to na wczoraj

tomekх, 10.11.2022 13:58

Tylko PAN Donald może przywrócić ład na tej ziemi i znowu dziad będzie dziadem a pan panem. I pamiętajcie że według mnie i FeelFree: 500+, 300+, 13 emerytura, 14 emerytura, bon wakacyjny, tarcze takie tarcze owaki, dodatki węglowe, podwyżki wynagrodzeń, obniżki podatków, obniżenie wieku emerytalnego (kobietą o 7 lat) itd. itd. itd. to czysta propaganda i nic więcej !!! prawdą jest tylko to co mówi PAN Donald, Niemcy, Bruksela i TVN. Amen a nawet Amendt.

hebes1125, 10.11.2022 13:28

A może pan redaktor napisze jak były organizowane objazdy Tuska po Polsce? Dokładnie tak samo. A dodatkowo po cichu, żeby się czasem ktoś nie sympatyzujący z PO na nie nie dostał. Pan redaktor uprawia politykę jednej partii. Słabo...

FeelFree, 10.11.2022 12:16

Mam nadzieję, że osobom, które z jakiegoś powodu będą słuchały tych propagandowych bzdur mających na celu wyłącznie utrzymanie władzy i dalsze pomnażanie majątków "rodzin na swoim" kosztem uczciwych obywateli zadziałają czujniki hipokryzji, wykrywacze kłamstwa, bezpieczniki antyabsurdalne, oraz oporniki przeciw-nienawiści, a sprawność zachowają obwody przyzwoitości i logiki, a przede wszystkim nigdy nie wygasną ich wewnętrzne źródła miłości do innych ludzi, siebie samych i całej natury. Amen