reklama
reklama

Przed wyborami ujawniają się kolejni kandydaci

Polityka, Wiadomości, 16.01.2024 08:20,
Tym razem w gminie Lanckorona.
Przed wyborami ujawniają się kolejni kandydaci
Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia i to już jest czas na ujawnianie swoich kandydatur. Tym razem w gminie Lanckorona. Wójt tej gminy Tadeusz Łopata będzie miał silnego konkurenta - zamiar ubiegania sie o stanowisko wójta zgłosił właśnie Ryszard Gonet. Jest popularny w swoim środowisko, jakiś czas temu mieszkańcy powierzyli mu funkcję sołtysa miejscowości Skawinki.

- Jako osoba związana z naszą społecznością, zdaję sobie sprawę z wyzwań i możliwości, jakie stoją przed nami. Wierzę w siłę współpracy, otwartości na nowe pomysły i skupienie na rozwoju naszej gminy we wszystkich obszarach życia społecznego. Moja kandydatura opiera się na przekonaniu, że poprzez współpracę i solidarność możemy osiągnąć znaczące postępy.
Wierzę w znaczenie dialogu i współpracy, dlatego też chcę Was zaprosić do bliższego poznania mojej osoby i moich poglądów - poinformował Ryszard Gonet.


foto: fb / Ryszard Gonet


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy