reklama
reklama

Aukcje WOŚP: chleb i kolacja z burmistrzem Andrychowa

MAGAZYN, Wiadomości, 16.01.2024 07:00,
Pierwsi chętny już wpłacili pieniądze. Kto da więcej?
Aukcje WOŚP: chleb i kolacja z burmistrzem Andrychowa
W niedzielę (28.01) odbędzie się 32 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem pod hasłem: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

Sztab WOŚP w Andrychowie liczy ponad 100 wolontariuszy. Będą nie tylko kwestować na ulicach miasta i okolicznych miejscowości, ale organizują także inne inicjatywy m.in. aukcje, z których dochód zostanie przeznaczony na rzecz WOŚP.

Jedną z nich jest chleb upieczony osobiście przez burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka oraz kolacja z burmistrzem.


Organizatorzy informują, że zwycięzca tej aukcji będzie miał przyjemność otrzymać od samego burmistrza miasta unikatowy chleb, wykonany z pasją i zaangażowaniem.

- Burmistrz, jako charyzmatyczny piekarz, chwilowo zmieniający swoją rolę, poświęci czas na wybór najlepszych składników i pieczenie chleba zgodnie ze sprawdzoną szlachetną recepturą! Dodatkowo, burmistrz zaprosi zwycięzcę wraz z osobą towarzyszącą na wyjątkową kolację w jednej z andrychowskich restauracji. Będzie to niepowtarzalna okazja do spędzenia wieczoru przy pysznym jedzeniu i ciekawych rozmowach z włodarzem Andrychowa - informuje WOŚP.

Pierwsi chętny już wpłacili pieniądze. Kto da więcej? Aukcja prowadzona jest na stronie: https://www.mamnewsa.pl/magazyn/aukcje-wosp-chleb-i-kolacja-z-burmistrzem-andrychowa
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy