reklama

Ewelina Szypuła powalczy o stanowisko burmistrza Andrychowa [VIDEO]

Polityka, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 15.01.2024 19:44,
Jaką ocenę wystawia obecnemu burmistrzowi? Zobaczcie nagranie.
Ewelina Szypuła powalczy o stanowisko burmistrza Andrychowa [VIDEO]
Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia. Na mamNewsa.pl jak zwykle będziemy śledzić, jak przebiega kampania wyborcza, kto kandyduje i jakie ma propozycje dla mieszkańców. Zaczynamy już dziś.

Już wiadomo, że w Andrychowie o stanowisko burmistrza powalczą co najmniej dwie osoby – urzędujący od 2010 roku burmistrz Tomasz Żak oraz Ewelina Szypuła, która w ostatnich latach była szefową biura poselskiego posła Marka Polaka z Andrychowa.

Na początek nowa kandydatka. Dlaczego kandyduje, co ma do zaproponowania mieszkańcom, jak ocenia rządy obecnego burmistrza i jaką ocenę mu wystawia? Widzi pozytywy, co ocenia źle? O to i wielu innych spraw pytaliśmy Ewelinę Szypułę.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martynowski, 09.02.2024 01:15

Szypula i Zak kto jeszcze?

annap, 24.01.2024 18:33

Nie!

Archanioł Michał, 17.01.2024 16:16

@Zakolog jeśli faktycznie nie będzie dotacji to solidnie, oj solidnie. Zdarzy się cud i faktycznie dostaniemy te 12,5 to i tak 15 grubych baniek z budżetu na IGRZYSKA. Niech ich piii.

Zakolog, 17.01.2024 15:25

@Archanioł Michał - dniówka mija a beskidmaly ni odpowiedzi, ni …! Na pytanie: ile pieniędzy jest w asfalcie, najnowszy raport urzędu miejskiego do urzędu marszałkowskiego określa na kwotę 27 072 241,71 i całość pochodzi wyłącznie z budżetu gminy. Co ciekawe mamy tu trzy siódemki i trzy dwójki, co w numerologii oznacza, że mamy solidnie przeje.....!

Archanioł Michał, 16.01.2024 20:19

@beskidmaly ILE PIENIĘDZY BUDŻETOWYCH JEST WLANYCH W TEN ASFALT NA PAŃSKIEJ ? Właśnie one miały by użyte na PILNE POTRZEBY MIESZKAŃCÓW. No ale wiadomo propagandysta musi pendolić swoją śpiewkę cn .

Andrychowianin, 16.01.2024 15:13

Zaskakująco konkretna w odpowiedziach. To sprawia, że czuję, iż mamy rzeczywistego lidera na stanowisku burmistrza, a skowyt zakowcow tylko to potwierdza. 3 na świadectwo dla Żaka to stanowczo za dużo ale niech ma na odejście. Teraz pewno będą 2,5 miesiąca cudów ze strony żaka, udawane uśmiechy i pokazywanie się na wszelakich imprezach ale przez 5 lat siedział zamknięty w złotej klatce. Czas na zmiany

Andrychowianin, 16.01.2024 15:00

Zaskakująco konkretna w odpowiedziach. To sprawia, że czuję, iż mamy rzeczywistego lidera na stanowisku burmistrza, a skowyt zakowcow tylko to potwierdza. 3 na świadectwo dla Żaka to stanowczo za dużo ale niech ma na odejście. Teraz pewno będą 2,5 miesiąca cudów ze strony żaka, udawane uśmiechy i pokazywanie się na wszelakich imprezach ale przez 5 lat siedział zamknięty w złotej klatce. Czas na zmiany

Zakolog, 16.01.2024 14:49

Cześć beskidmaly, nie wiesz oczywiście przypadkiem, czy te 9 baniek z urzędu marszałkowskiego za „Pańską Górę” już wpłynęły na konto andrychowskiego urzędu? Pewnie radni opozycji również na sesji zadadzą to pytanie i dobrze byłoby, aby Dorotka Skarbniczka miała przygotowany już przelew potwierdzający ten fakt. Sam rozumiesz, że samo zapewnienie Tomusia lub Mirusia nie wystarczy.

Obserwator, 16.01.2024 14:46

Guzik wiesz Beskid Mały , to jest kwota przekazana na szerokie spektrum zadań do wybrania jak drogi, kanalizacje itp, burmistrz Żak wybrał że zrobi za to akurat pańską górę, tak się znacie ludzie

beskidmaly, 16.01.2024 14:25

Pani Kandydat- stwierdzenie podczas pani wywiadu ze fundusze pozyskane na rewitalizacje Pańskiej Góry przeznaczyłaby Pani na drogi i chodniki w sołectwach. Fakt takiego stwierdzenia świadczy i tym ze pani nie posiada wiedzy na temat inwestycji wykonywanych z funduszy unijnych. Nie wolno wykonać inwestycji innej niż ta na którą zostały przyznane fundusze. więc jak były na pańska górę to musiała być wykonana ta inwestycja a nie drogi i chodniki.Pozdrawiam!

syzyf, 16.01.2024 14:11

syzyfowa - całe szczęści ,że nie moja żona - moja żona powiedziała ,że cię pozwie za podszywanie się pod nią .

syzyfowa, 16.01.2024 10:17

Znowu przepraszam za męża "syzyfa". To iście syzyfowa praca przekonać go do brania leków : ( Przepraszam w imieniu rodziny panią Szypułę i innych których traktuje tak samo. Proszę nie brać tego sobie do serca. To takie zaburzenie. My także mamy przez zachowanie męża dużo przykrości

syzyfowa, 16.01.2024 10:17

Znowu przepraszam za męża. To iście syzyfowa praca przekonać go do brania leków : ( Przepraszam w imieniu rodziny panią Szypułę i innych których traktuje tak samo. Proszę nie brać tego sobie do serca. To takie zaburzenie. My także mamy przez zachowanie męża dużo przykrości

syzyf, 16.01.2024 09:50

Pani Szypuła się lansuje ,najpierw niech nabierze kultury. W okresie pracy u Polaka niestety brak kultury wobec petentów biura i rozmowach telefonicznych. Zachowywała się w sposób karygodny. Miałem z racji pracy kontakty z biurem i Panią Szypułą. Gdy odbierała telefon konczyłem rozmowę szkoda zdrowia i nerwów .Wydawało się Pani ,że petenci to nic nie warci ludzie. Gdy był w biurze Polak lub czasami andrychowski radny Kubień było inaczej .Niestety na nią szkoda głosu.Na wszystkie spotkania P.Szypuły z racji ciekawości i zadam pytanie odnośnie spraw z którymi odwiedzałem biuroi jak je załatwiała.

Bento, 16.01.2024 09:48

Chciałbym tylko dodać, że Tomasz I Zadłużyciel nie cofnie się przed niczym dla zachowania władzy. Dobrze wie, że nigdzie i nigdy mu tak dobrze nie będzie jak tutaj. Nikt i nigdzie indziej się nie da mu zaczarować jak w Andrychowie. A więc po raz kolejny będą uśmiechy, obietnice, pokazówki, przecinanie wstęgi, reklamy na każdym skrzyżowaniu, artykuły w mamNewsa i propagandowych "Nowinach", a nawet pieczenie chleba, akcje charytatywne: ten pan zmobilizuje też wszystkich, którzy mają interes w tym, aby nadal zadłużał wszystkich w imię interesu nielicznych. Zmobilizuje wiernych, sprawdzonych oraz nowych internetowych klakierów. Kumulacja wrogiej propagandy nadciąga! Nie znam Pani Szypuły, ale słuchając powyższego wywiadu to jest Nadzieja, i dla Andrychowa ma ona na ten moment twarz i serce kobiety. Obyś tego Wyborco nie zmarnował.... czego Tobie, swojej rodzinie i sobie z całego serca w Nowym Roku życzę. P.S. Jak zagłosujesz na Żaka to będziesz przez następne 4 lata gorzkie piwo podłej jakości, które sam sobie nawarzyłeś. A śmietankę będzie pił nadal Żak i powiązana z nim grupa beneficjentów oraz topniejąca sekta zaślepionych wyznawców nie rozumiejąca w czym biorą udział. Wybór należy do Ciebie statystyczna Obywatelko/Obywatelu Gminy Andrychów.

Bento, 16.01.2024 09:34

Popieram: "Paradne są te komentarza krytykujące panią kandydatkę i to w miasteczku, w którym burmistrzem jest mieszkaniec Krakowa, jego zastępca mieszka w Oświęcimiu, szef propagandy i oświecenia gminnego od zawsze w Kętach, komendant miejskiej policji dojeżdża z Brzeszcz, dyrektor sportu i rekreacji z Wadowic, a nadzorca kultury nie wiadomo skąd. To miasteczko nawet nie jest kolonią, to jest zwykły folwark pańszczyźniany zarządzany przez zewnętrzne elity, ponieważ jego chłopstwo w sojuszu z jego imitacyjną inteligencją nie jest wstanie spośród siebie wyłonić nawet prostych karbowych. Jedynie na co było stać ten pańszczyźniany zasób roboczy, to radna Ewa wraz z radnym Romusiem i Stasiem. Największym darem dla Andrychowa, ofiarowanym przez posła Polaka, zwanego też stojakiem pod parasol na miesięcznicach smoleńskich, jest przytrzymanie pani dyrektor biura Eweliny Szypuły w tym mieście. To, że ta kobieta jeszcze tu mieszka, zamiast jak większość jej rówieśników robić karierę wszędzie tylko nie tu, jest największym cudem nad Wieprzówką. Ta niepozorna blondynka jest dla Was wszystkim co macie, a jej propozycja wzięcia odpowiedzialności za tę Gminę wszystkim na co możecie mieć nadzieję! Zanim napiszecie jakikolwiek komentarz, wpierw spójrzcie na siebie, kim i gdzie jesteście."

Zibi33, 16.01.2024 09:12

Zakolog, 16.01.2024 08:57 w punkt ! Wstrętni ludzie zawsze działają w ten sam sposób jak się czegoś boją a widać wyraźnie że pani Eweliny boją się jak diabeł święconej wody to obrzucają błotem i próbują ośmieszać to od wielu lat tak działa. Żaczek sobie myślał że za kontrkandydatów będzie miał pana Kubienia czy byłego posła Polaka a tu niestety niespodzianka strach zajrzał w oczy bo można przegrać dla całej tej kosmopolitycznej szemranej ferajny kilka lat przy paśniku.

Zakolog, 16.01.2024 08:57

Paradne są te komentarza krytykujące panią kandydatkę i to w miasteczku, w którym burmistrzem jest mieszkaniec Krakowa, jego zastępca mieszka w Oświęcimiu, szef propagandy i oświecenia gminnego od zawsze w Kętach, komendant miejskiej policji dojeżdża z Brzeszcz, dyrektor sportu i rekreacji z Wadowic, a nadzorca kultury nie wiadomo skąd. To miasteczko nawet nie jest kolonią, to jest zwykły folwark pańszczyźniany zarządzany przez zewnętrzne elity, ponieważ jego chłopstwo w sojuszu z jego imitacyjną inteligencją nie jest wstanie spośród siebie wyłonić nawet prostych karbowych. Jedynie na co było stać ten pańszczyźniany zasób roboczy, to radna Ewa wraz z radnym Romusiem i Stasiem. Największym darem dla Andrychowa, ofiarowanym przez posła Polaka, zwanego też stojakiem pod parasol na miesięcznicach smoleńskich, jest przytrzymanie pani dyrektor biura Eweliny Szypuły w tym mieście. To, że ta kobieta jeszcze tu mieszka, zamiast jak większość jej rówieśników robić karierę wszędzie tylko nie tu, jest największym cudem nad Wieprzówką. Ta niepozorna blondynka jest dla Was wszystkim co macie, a jej propozycja wzięcia odpowiedzialności za tę Gminę wszystkim na co możecie mieć nadzieję! Zanim napiszecie jakikolwiek komentarz, wpierw spójrzcie na siebie, kim i gdzie jesteście.

madzia, 16.01.2024 08:23

"Niedawno było w Andrychowie przeprowadzane badanie wśród ludzi z którego jasno wynika że ustępujący burmistrz ma małe poparcie" to prawda i Żak nie ma się z czego cieszyć. Ale niektórzy wierzą że siła hejtu, propagandy sukcesu i GRUBEJ KASY rzuconej przez tych którzy z równą determinacją co burmistrz Żak chcą spalarni w Andrychowie , zatrzymają zmianę na lepsze. Tak więc długa i wyboista droga przed panią Szypułą. Mimo przeciwności powodzenia dla niej!!!!!" Te dwa cytaty - ten i ten poniżej najlepiej chyba oddają jak będzie wyglądać kampania w Andrychowie. Jeśli pani Szypuła to wytrzyma, będzie burmistrzem. Dobrego dnia :)

madzia, 16.01.2024 08:19

"Idzie nowe. Z klasą, urodą, wiedzą i wykształceniem. Andrychowianka, która ma szansę zmienić oblicze Andrychowa. Bez zadęcia, fałszywych uśmiechów i dzielenia ludzi." i wierzcie mi "koniczynka", "tomekx" i "karino" inni opłacani hejterzy zrobią wszystko żeby to zniszczyć Takie dostali polecenie, za to są nagradzani."

madzia, 16.01.2024 08:17

Janku - a ile to razy burmistrzowi nie wychodziło? Od startu w wyborach do sejmu z listy PO po przywrócenie pogotowia w Andrychowie. Na marginesie mówiąc - kobiety to mają do siebie że się nie poddają :) niektórzy mężczyźni to że jak im nie wychodzi to stać ich tylko na złośliwości wobec kobiet...

szpp, 16.01.2024 06:43

Ta dziewczyna która prowadzi rozmowę najprawdę fajnie to robi.spokojnie rzeczowo, nowe odkrycie w Andrychowie bez chamstwa prostactwa i cwaniakowania

Jank Chanowski, 16.01.2024 05:01

Nie udało się w wyborach zostać radną w Wadowicach ( w wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 686 głosów, 3.86% wszystkich w okręgu), to może w tej sytuacji uda się przynajmniej zwyciężyć w wyborach na burmistrza Andrychowa, ambitnie.

Jank Chanowski, 16.01.2024 05:01

Nie udało się w wyborach zostać radną w Wadowicach ( w wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 686 głosów, 3.86% wszystkich w okręgu), to może w tej sytuacji uda się przynajmniej zwyciężyć w wyborach na burmistrza Andrychowa, ambitnie.

Jank Chanowski, 16.01.2024 05:01

Nie udało się w wyborach zostać radną w Wadowicach ( w wyborach samorządowych 2018 uzyskał/a: 686 głosów, 3.86% wszystkich w okręgu), to może w tej sytuacji uda się przynajmniej zwyciężyć w wyborach na burmistrza Andrychowa, ambitnie.

Jarek, 16.01.2024 00:48

Dobrze że Kubień nie startuje

kaowcy2012, 15.01.2024 23:34

Zyczymy powodzenia Pani Ewelinie. Niech pamięta - ten wielki hejt przeciwko niej to dlatego że wiedzą że kończą się "złote czasy" dla nich. Walczą w zalkolandii do końca jedynymi metodami jakie znają

kaowcy2012, 15.01.2024 23:25

najistotniejsze jest to: "Niedawno było w Andrychowie przeprowadzane badanie wśród ludzi z którego jasno wynika że ustępujący burmistrz ma małe poparcie" to prawda i Żak nie ma się z czego cieszyć. Ale niektórzy wierzą że siła hejtu, propagandy sukcesu i GRUBEJ KASY rzuconej przez tych którzy z równą determinacją co burmistrz Żak chcą spalarni w Andrychowie , zatrzymają zmianę na lepsze. Tak więc długa i wyboista droga przed panią Szypułą. Mimo przeciwności powodzenia dla niej!!!!!

kaowcy2012, 15.01.2024 23:25

" Idzie nowe. Z klasą, urodą, wiedzą i wykształceniem. Andrychowianka, która ma szansę zmienić oblicze Andrychowa. Bez zadęcia, fałszywych uśmiechów i dzielenia ludzi." i wierzcie mi "koniczynka", "tomekx" i "karino" inni opłacani hejterzy zrobią wszystko żeby to zniszczyć Takie dostali polecenie, za to są nagradzani. Kamila86 - jest dokładnie jak pisałaś!!!

obserwator2010, 15.01.2024 23:19

katastrofa !!! to nie ma już kandydata na Burmistrz w Andrychowie

obserwator2010, 15.01.2024 23:14

katastrofa !!!

Łowca Dziewic, 15.01.2024 23:12

Ładna jest, to fakt

cath, 15.01.2024 23:09

Polak postrzegany jest w Andrychowie jako bierny poseł.Teraz podobno kandydat na starostę.Chociaz właśnie myślałem że jego PIS będzie promował na burmistrza.Mysle ze samo namaszczenie mało pomoże.Nie jest to osoba znana w Andrychowie właściwie pojawiająca się na zdjęciach z uroczystości.

xpekk, 15.01.2024 22:31

"Niedawno było w Andrychowie przeprowadzane badanie wśród ludzi z którego jasno wynika że ustępujący burmistrz ma małe poparcie" to prawda i Żak nie ma się z czego cieszyć. Ale niektórzy wierzą że siła hejtu, propagandy sukcesu i GRUBEJ KASY rzuconej przez tych którzy z równą determinacją co burmistrz Żak chcą spalarni w Andrychowie , zatrzymają zmianę na lepsze. Tak więc długa i wyboista droga przed panią Szypułą. Mimo przeciwności powodzenia dla niej!!!!!

kaczor, 15.01.2024 22:18

co do wywiadu - dobry. Co do osoby - jest nadzieja na zmianę na lepsze po 13 dłuuuugich latach rządów Żaka. Ale to co teraz przeżyje pani Szypuła ze strony wiadomych plotkarzy i hejterów - to współczuję tej pani.

kaczor, 15.01.2024 22:18

co do wywiadu - dobry. Co do osoby - jest nadzieja na zmianę na lepsze po 13 dłuuuugich latach rządów Żaka. Ale to co teraz przeżyje pani Szypuła ze strony wiadomych plotkarzy i hejterów - to współczuję tej pani.

Obserwator, 15.01.2024 22:15

Niedawno było w Andrychowie przeprowadzane badanie wśród ludzi z którego jasno wynika że ustępujący burmistrz ma małe poparcie

kaczor, 15.01.2024 22:14

co do Pańskiej Góry pełna zgoda z Panią Szypułą. Tak, jak najbardziej tak ale po pierwsze mniej tego asfaltu w lesie a po drugie - nie w tej kolejności. Ludzie nie mają porządnych dróg, kanalizacji i tak dalej a ekipa p. Żaka zachowała się jakbyśmy byli już Monako. Albo jakby chciała na koniec postawić sobie "pomnik"? Niestety za tym "pomnikiem" kryje się 100 milionowy dług gminy, jaki "zafundowała" nam ta sama ekipa p. Żaka.

Bento, 15.01.2024 22:08

https://www.portalsamorzadowy.pl/osoba/tomasz-zak,839.html

Bento, 15.01.2024 22:08

@tomekx - przesyłam namiary na te tomkowe, albo tomekx-owe 80% poparcia...

Wolny Człowiek, 15.01.2024 21:55

Dokładnie, są pilniejsze potrzeby niż Pańska Góra! Te 25 milionów mogły iść na kanalizację, mój znajomy mieszkający w jednej z andrychowskich wsi musi chodzić sie załatwiać do toi toia koło domu bo Burmistrz zamiast kanalizacji zrobil sobie drugi Stawek w Andrychowie z asfaltem w lesie, a wywóz ścieków z szamba jest bardzo drogi

kamila86, 15.01.2024 21:48

" Idzie nowe. Z klasą, urodą, wiedzą i wykształceniem. Andrychowianka, która ma szansę zmienić oblicze Andrychowa. Bez zadęcia, fałszywych uśmiechów i dzielenia ludzi." i wierzcie mi "koniczynka", "tomekx" i "karino" inni opłacani hejterzy zrobią wszystko żeby to zniszczyć Takie dostali polecenie, za to są nagradzani.

kamila86, 15.01.2024 21:47

życzę sukcesu Pani Ewelinie. Rozumiem że jest gotowa na ataki także poza internetem. jeśli to wytrzyma pokaże że jest twarda i da rady wyzwaniom jakie będą stać przed nią jako burmistrzem. Powodzenia!

karino, 15.01.2024 21:46

Ta Pani straciła pracę i chce być burmistrzem. Bo czemu nie? Ma studia więc ma predyspozycje. Ma różne projekty, np. chce aktywizować młodzież a nie docenia tego co zostało zrobione w tym celu w ostatnich latach. Chce coś zrobić dla seniorów a nie wie jak są zadowoleni ze spacerów po Pańskiej. Chce coś zrobić z komunikacją, że do pracy, że do szkoły, a nie wie, że najgorszy jest brak połączeń w weekendy. Poza tym nie widzę osoby tak niezdecydowanej na tak odpowiedzialnym stanowisku. Poza tym Koniczynka dzisiaj w punkt.

kamila86, 15.01.2024 21:44

" Idzie nowe. Z klasą, urodą, wiedzą i wykształceniem. Andrychowianka, która ma szansę zmienić oblicze Andrychowa. Bez zadęcia, fałszywych uśmiechów i dzielenia ludzi." i wierzcie mi "koniczynka", "tomekx" i inni opłacani hejterzy zrobią wszystko żeby to zniszczyć Takie dostali polecenie, za to są nagradzani.

Anett, 15.01.2024 21:39

czytam że największym zarzutem wobec tej pani jest to że ... pracowała. To obok koszmarnego długu gminy, planów budowy spalarni gdzie będą zjeżdzać śmieci od innych i kilku innych spraw macie najlepszy dowód na to że ekipa pana Żaka a raz z nią cała propaganda i tzw. żakolandia powinna po 13 latach pobytu w Andrychowie wrócić skąd przyszła. Władza wciąga nas w długi i planuje spalarnię a propaganda i cała tzw. zakolandia już totalnie odjechała w hejcie.

maniek, 15.01.2024 21:13

Jeśli największym zarzutem wobec pani Eweliny jest to że pracowała odkąd weszła w dorosłość to dramat macie w tej zakolandii.

Ca-ro, 15.01.2024 21:06

Boże chroń Andrychów upierdliwa kobieta

znanywmiescie, 15.01.2024 21:03

@Koniczynka. No jakże by moglo być inaczej. Zielona znawczyni tematu wypróżnia się publicznie.

zużyty zdzisek, 15.01.2024 20:56

KOńczyna . Zostawiłaś włączony czajnik w urzędzie. Może to spowodować pożar. Dzwoń do straży miejskiej, żeby sprawdzili. "Pali się moja panno" to cytat. Zgadnij z kogo.

Zibi33, 15.01.2024 20:48

Koniczynka na oddziale zamkniętym pozwalają wam mieć telefony ?

andrychowianin1, 15.01.2024 20:38

Każdy kto miał związki z pisem jest zdyskwalifikowany. Nigdy więcej pisu w Polsce a tym bardziej w Andrychowie

Koniczynka, 15.01.2024 20:35

Ewelino kilkanaście lat siedzenia w biurze poselskim Polaka i teraz mówisz o drogach chodnikach komunikacji, jako pisowcy przez 8 lat kompletnie nic nie zrobiliście dla miasta i gminy Andrychów. Zaczynasz coś mówić a nie kończysz... Zielona jesteś w polityce i ekonomii. Boże broń Andrychowa od takich ludzi. Tyle jesteś warta ile na szczęście już były poseł Polak. Teraz jeszcze osoby związane z mężem uderzą w to co robił i czemu stracił pracę. Startowałaś z mizernym efektem do rady powiatu. Zejdź kobieto na ziemię. Jedyne doświadczenie jakie masz życiowe to odbieranie telefonów u bezproduktywnego byłego posła Polaka. Jesteś pisowcem więc nie udawaj niezależnej. To wy pisowcy dzieliliście 8 lat Polki i Polaków. Halo tu ziemia!!!! Polacy wybrali 15 października. Dość PiSu i pisowców. A w Andrychowie tylko bezpartyjni. Nawet nie umiesz wymienić pozytywów i negatywów obecnego burmistrza. Oj wiele jeszcze musisz się uczyć. Oj wiele.....

Koniczynka, 15.01.2024 20:31

Ewelino kilkanaście lat siedzenia w biurze poselskim Polaka i teraz mówisz o drogach chodnikach komunikacji, jako pisowcy przez 8 lat kompletnie nic nie zrobiliście dla miasta i gminy Andrychów. Zaczynasz coś mówić a nie kończysz... Zielona jesteś w polityce i ekonomii. Boże broń Andrychowa od takich ludzi. Tyle jesteś warta ile na szczęście już były poseł Polak. Teraz jeszcze osoby związane z mężem uderzą w to co robił i czemu stracił pracę. Startowałaś z mizernym efektem do rady powiatu. Zejdź kobieto na ziemię. Jedyne doświadczenie jakie masz życiowe to odbieranie telefonów u bezproduktywnego byłego posła Polaka. Jesteś pisowcem więc nie udawaj niezależnej.

zużyty zdzisek, 15.01.2024 20:25

Nareszcie. Idzie nowe. Z klasą, urodą, wiedzą i wykształceniem. Andrychowianka, która ma szansę zmienić oblicze Andrychowa. Bez zadęcia, fałszywych uśmiechów i dzielenia ludzi. Te 80% dla zdziska, Tomekx to może być ale przy barze. Ale takich mocnych drinków nigdzie nie robią.

Zakolog, 15.01.2024 20:23

@tomekx - ja szacuje poparcie dla Tomasza Żaka na 100%, po prostu te brakujące 20% popiera, tylko się wstydzi do tego przyznać.

tomekx, 15.01.2024 20:09

Pani Ewelina kandyduje w wyborach w 2029 roku bo chyba nie teraz?Przecież wynik jest już w zasadzie przesądzony.Wystarczy popytać ludzi jak wielkie ma poparcie obecny burmistrz.Szacuje że tak 80% dla Tomasza Żaka