reklama

Paweł Krasa na burmistrza

Polityka, Wiadomości, 09.02.2024 14:19, red
Obecny burmistrz Wadowic będzie miał rywala.
Paweł Krasa na burmistrza
Na dwa miesiąca przed wyborami samorządowymi w Wadowicach ujawnił się nowy kandydat na burmistrza - to radny Paweł Krasa. Aktualnie jest radnym miejskim z komitetu byłego burmistrza Mateusza Klinowskiego. Będzie kandydatem reprezentującym środowiska opozycyjne w tym mieście.

Jak wiadomo, kilka dni temu lider wadowickiej opozycji Mateusz Klinowski usłyszał w sądzie prawomocny wyrok skazujący. Jako osoba skazana nie może kandydować na burmistrza. Zatem Paweł Krasa kandyduje niejako w zastępstwie Klinowskiego.

Paweł Krasa pod szyldem 'Wspólnota Samorządowa" zamierza zbudować w Wadowicach mocną alternatywę dla obecnego burmistrza Bartosza Kalińskiego, który będzie ubiegał się o reelekcję na fotelu burmistrza.

Zobacz także:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 09.02.2024 16:42

wincyj ludzi do budżetówki wincyj , koryto mamy szerokie od Bałtyku aż po Tatry

cath, 09.02.2024 15:29

To już ma ksywę „Avatar”