reklama

Z ciężarówek nadal lecą kamienie

Gospodarka, Wiadomości, 09.02.2024 09:21, NEWSY CZYTELNIKÓW
Kontrole, jak widać, nie przynoszą efektów.
Z ciężarówek nadal lecą kamienie
Mimo licznych kontroli, nadal na drodze Stryszów - Wadowice kierowcy regulanie najeżdżają na kamienie, które wypadają z ciężarówek wyjeżdżających z pobliskiego kamieniłomu.

Zgodnie z przepiswami, prawo o ruchu drogowym ładunek sypki może być przewożony tylko w szczelnej skrzyni ładunkowej, zabezpieczonej dodatkowo odpowiednimi zasłonami uniemożliwiającymi wysypywanie się ładunku na drogę.

Nie wszyscy kierowcy zwracają na to uwagę. Tak było choćby w piątek rano.

- Gdyby ktoś pytał skąd się biorą niemałych rozmiarów kamienie na drodze Stryszów - Wadowice. Szofer wracający z kamieniołomu samochód i naczepę umył pięknie, szkoda tylko, że zapomniał przykryć ładunku... - pisze do nas czytelnik i przesyła zdjęcie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy