reklama
reklama

Nowy kandydat na posła z Andrychowa. Ma wysokie miejsce na liście

Polityka, Wiadomości, 06.09.2023 21:33, red
Przybywa kandydatów. Kto ma szanse zdobyć upragniony poselski mandat?
Nowy kandydat na posła z Andrychowa. Ma wysokie miejsce na liście
Andrychów od lat ma przedstawiciela w Sejmie - to poseł Marek Polak, reprezentujący PiS. W najbliższych wyborach, 15 października, kandyduje z 6 miejsca na liście PiS. Czy zostanie posłem? To się okaże.


Okazuje się, że z Andrychów ma także innych kandydatów na posła. To Dominik Mieczyński, kandydujący z 7 miejsca na liście Koalicji Obywatelskiej.

W środę (6.09) swoją kandydaturę ujawnił pochodzący z Andrychowa Zbigniew Małecki. Kiedyś był radnym miejskim i powiatowym, a nawet kandydatem na burmistrza Andrychowa.

Zbigniew Małecki, od kilku lat zawodowo związany z Lanckoroną (jest tam szefem oświaty), kandyduje z wysokiego drugiego miejsca komitetu "Bezpartyjni Samorządowcy".

- Bezpartyjni Samorządowcy są realną alternatywą dla osób zmęczonych ciągłymi przepychankami na polskiej scenie politycznej. To ugrupowanie tworzą ludzie którzy każdego dnia w ramach lokalnych samorządów oraz stowarzyszeń działają na rzecz swoich małych ojczyzn. Bezpartyjni Samorządowcy wnoszą nową jakość do polskiej polityki. Jesteśmy “za czymś”, a nie przeciwko komuś. Będziemy arbitrem obniżającym temperaturę sporu między PiS a PO i będziemy przede wszystkim strażnikiem spraw milionów polskich domów i polskich rodzin - informuje Zbigniew Małecki.

foto: UG Lanckorona
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy