reklama

Zrób pierwszy krok do przemiany. Bezpłatne konsultacje w Projekt Zdrowie Andrychów i Wadowice

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 11.09.2023 08:25, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zrób krok do przemiany, zgub kilogramy. Skorzystaj z darmowych konsultacji z dietetykiem w gabinecie Projekt Zdrowie w Andrychowie i Wadowicach.
Zrób pierwszy krok do przemiany. Bezpłatne konsultacje w Projekt Zdrowie Andrychów i Wadowice

Po lecie pełnym spacerów, wycieczek rowerowych, pływaniu w morzu, prac w ogrodzie, czy innej spontanicznej aktywności fizycznej, w miesiącach jesiennych więcej czasu spędzamy w domach i mieszkaniach. Temperatury spadają i nie tylko mamy mniej chęci, aby wyjść z domu, ale też chce nam się więcej jeść. Często w tym okresie zaczynamy zauważać przyrost wagi i tkanki tłuszczowej, a efekty, które wypracowaliśmy “do lata” przestają być widoczne. Tak być nie musi! Dlatego też gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie zaprasza mieszkańców Andrychowa i Wadowic na bezpłatne konsultacje dietetyczne.

Dlaczego tyjemy jesienią?


W miesiącach letnich często naturalnie sięgamy po produkty sezonowe oraz mamy dostęp do świeżych owoców i warzyw. Kiedy natomiast za oknem robi się chłodniej, zazwyczaj odruchowo wybieramy dania bardziej tłuste i kaloryczne - bo jest zimno, bo jest mokro, bo chcemy się rozgrzać, bo nie ma słońca, bo czujemy się gorzej… I tak powody się mnożą, a później dziwimy się, że niby jemy tyle samo, a kilogramów zaczyna nam przybywać w szybkim tempie. Jeśli w tym okresie nie skorzystamy ze wsparcia dietetyka, kolejne usprawiedliwienia naszych grzeszków i odstępstw od dobrych nawyków, przełożą się na nasz gorszy wygląd i gorsze samopoczucie.

- Wystarczy jeden prosty krok - telefon do gabinetu dietetycznego, aby szybko cieszyć się widoczną przemianą: poprawą sylwetki, zmianą wagi i obwodów oraz lepszym stanem zdrowia. Nie da się jeść “na oko” przy jednoczesnej mniejszej aktywności i chudnąć - tłumaczy dietetyk Klaudia Bizoń z gabinetu Projekt Zdrowie w Andrychowie. Przy wsparciu specjalisty wypracujesz odpowiednie nawyki żywieniowe i uzyskasz trwałe efekty, a Twój świat przestanie się kręcić wokół codziennego kontrolowania wagi - dodaje Pani dietetyk

Scenariusz bez dodatkowych kilogramów

Nie wystarczy zastosować się do kilku rad z kolorowych czasopism czy internetowych portali, aby wygrać w nadmiarowymi kilogramami. Te z pozoru proste reguły nie są wcale uniwersalne - każdy z nas jest inny, prowadzi całkowicie różny tryb życia, cierpi na różne jednostki chorobowe. Dlatego tak istotne jest indywidualne podejście i “własny plan na zdrowie i stabilną wagę”. I tutaj właśnie przychodzi z pomocą dietetyk. Skuteczne odchudzanie to proces - niejednokrotnie zmiana podejścia, dostosowywanie kuracji do konkretnej sytuacji, wydarzeń, stanu zdrowia.

Do tego potrzebna jest wiedza i wsparcie - podobnie jak z przypadłościami, które leczymy u lekarza. Możemy przeczytać coś w Google, ale wszyscy wiemy, jakie są rezultaty. Możemy też oddać się w ręce specjalisty i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Jesienią zawsze przybierałaś/ przybierałeś na wadze? Daj sobie szansę w tym roku na inny scenariusz.

Twoja metamorfoza w gabinecie Projekt Zdrowie

Jeśli chcesz rozpocząć swoją metamorfozę z Projektem Zdrowie, wystarczy, że wybierzesz miasto i zadzwonisz pod numer telefonu: Andrychów: 797 790 904 lub Wadowice: 600 714 816 lub skontaktujesz się za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://andrychow.projektzdrowie.info/, https://wadowice.projektzdrowie.info/. W trakcie konsultacji dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.


Pamiętaj, że pierwsza konsultacja jest bezpłatna i to Ty decydujesz o kontynuacji kuracji bez żadnych umów i bez zobowiązań. Chcesz wiedzieć, jakie efekty osiągają Pacjenci w naszych gabinetach? Zobacz metamorfozy na stronie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/ i przekonaj się, że warto zrobić ten pierwszy krok, tak jak zrobili go inni.

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

PROJEKT ZDROWIE ANDRYCHÓW

PROJEKT ZDROWIE WADOWICE- artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy