reklama

Nietypowy apel urzędników: Drogi kierowco leciwego BMW z Łęk…

, Polityka, MAGAZYN, Wiadomości, 30.10.2020 14:15,
Urzędnicy dają czas kierowcy na naprawę szkód, które wyrządził.
Nietypowy apel urzędników: Drogi kierowco leciwego BMW z Łęk…

Urzędnicy z Kęt wystosowali nietypowy apel do kierowcy, który zniszczył publiczne mienie i odjechał z miejsca zdarzenia

Drogi kierowco leciwego BMW z Łęk…

Kilka dni temu chciałeś się popisać swoimi umiejętnościami w centrum sołectwa Łęki … i coś poszło nie tak. Zniszczyłeś kosz na śmieci, znak przystanku autobusowego oraz ławkę.

Ale może do rzeczy.
Zostawiłeś po sobie dużo śladów, a poza tym mamy świadków, których zbulwersowało to, że zniszczyłeś mienie Gminy, na które idą lokalne podatki, po czym spokojnie odjechałeś.
Dajemy Ci jednak szansę. Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z Wydziałem Infrastruktury Gminnej Urzędu Gminy Kęty do poniedziałku 2 listopada 2020 roku do godziny 15:00. Przedstawimy Ci koszty twojego „driftu” w Łękach.

W przeciwnym razie, tego samego dnia do godziny 15:30 sprawę zgłosimy na Policję dostarczając jednocześnie dowody twojej winy. Wtedy do rachunku za naprawę mienia będziesz musiał doliczyć jeszcze inne poważniejsze koszty…

Pozdrawiamy UG Kęty

źródlo: UG Kęty

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy