reklama

Gorący stołek. Konkurs na dyrektora szpitala ogłoszony

Polityka, Wiadomości, 03.01.2020 14:00,
Są chętni?
Gorący stołek. Konkurs na dyrektora szpitala ogłoszony
Niedawno Beata Szafraniec została odwołana ze stanowiska dyrektora Szpitala Powiatowego w Wadowicach. Oficjalnego powodu nie podano. Zarząd Powiatu ogłosił właśnie konkurs w drodze którego ma zostać wybrany nowy dyrektor.

Trzeba posiadać wykształcenie wyższe, wiedzę i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika, posiadać co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy.

Kandydaci mają czas do 23 stycznia na złożenie swoich aplikacji, a do połowy lutego władze powiatu mają rozpatrzyć kandydatury.

Ostatnio dyrektor wadowickiego szpitala zmieniany być średnio co 2 lata. Za każdym razem nowy dyrektor miał poprawić sytuację w wadowickiej lecznicy, ale te zamierzenia nie do końca były realizowane. Może teraz się uda?

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy