reklama
reklama

Burmistrz o politykach PiS: "chwilowo rządzący"

Polityka, Wiadomości, 04.02.2021 09:05, red
W swojej twitterowej aktywności burmistrz stara się równać do poziomu warszawskich polityków.
Burmistrz o politykach PiS:

Krzysztof Klęczar - PSL-owiec od zawsze - swoimi czasami ostrymi komentarzami na facebooku na temat lokalnej rzeczywistości potrafi zjednać sobie sympatię, ale i też szwadrony wrogów, który życzą mu, aby czym prędzej opuścił fotel burmistrza i może lepiej, aby zajął się ogólnopolską polityką.

Kto wie, być może takie właśnie plany ma kęcki włodarz po tym, jak przestanie już być burmistrzem.

Ostatnio Krzysztof Klęczar założył swój profil na twiterze, portalu raczej mało popularnym w naszym regionie, znanym głównie z aktywności komentatorskiej polityków w Warszawie.

I w swojej twitterowej aktywności burmistrz stara się równać do tego warszawskiego poziomu. W środę (4.02) rządzących krajem polityków PiS określił jako "chwilowo rządzący", a to w kontekście drastycznego wzrostu zgonów w Polsce w 2020 roku i dużego spadku urodzeń dzieci.

W lokalnym internecie jest jeszcze jeden aktywny polityk - twitterowicz. To Filip Kaczyński, poseł PiS z Wadowic. To jednak osoba z drugiej strony politycznej barykady. W swojej krótkiej poselskiej działalności F. Kaczyński dał się poznać głównie jako polityk bezbłędnie powtarzający "przekazy dnia" partii rządzącej w programach publicystycznych rządowej TVP Info.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rysiek, 10.02.2021 11:18

Brawo Panie Burmistrzu. Trafił pan w sedno sprawy. Szanuję Pana za niezłomny charakter i własne zdanie. I nie musi Pan dostawać SMS em przekazu dnia z wydziału propagandy partii jak inni politycy aby ustosunkować się aktualnych spraw. PSI szczekają a karawana idzie dalej!

kamieni.kupa, 04.02.2021 10:43

Już od dawna próbuje zaistnieć u Tęczowego Gumofilca sposobem typowym dla totalnej opozycji. Może w końcu uprosi jakieś biorące miejsce na liście, bo widać, że już nie może się doczekać sejmowego koryta.