reklama
reklama

Zwierzak ocalał, samochód wpadł do rowu

Na sygnale, Wiadomości, 19.10.2021 22:05, eł
Kolizja w pobliżu ośrodka zdrowia.
Zwierzak ocalał, samochód wpadł do rowu

Kierowcę dostawczego volkswagena, jadącego 19 października pod wieczór drogą powiatową przez Śleszowice, spotkała niemiła przygoda. W okolicach ośrodka zdrowia tuż przed samochód wbiegło mu jakieś zwierzę (nie zdążył zauważyć, jakie). Mężczyzna gwałtownie skręcił, aby go nie potrącić. Stworzenie zdołało uciec, ale auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok.

Na szczęście, kierowca tylko trochę się poobijał. Po zdarzeniu miał jeszcze dość siły i werwy, by z pomocą przygodnych osób podnieść wywróconego volkswagena. Razem z nimi postawił go na kołach, zanim jeszcze przyjechali na pomoc strażacy zawodowi z Suchej Beskidzkiej i ochotnicy z Zembrzyc.

Foto: OSP Zembrzyce

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy