reklama
reklama

Odeszła była radna, dobra dusza pokrzywdzonych przez los

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 19.10.2021 16:00, eł

Znano ją z miękkiego serca i łagodnego charakteru.

Odeszła była radna, dobra dusza pokrzywdzonych przez los

Zmarła była radna samorządu Suchej Beskidzkiej Maria Chmiel. Znana była z wyrozumiałości, pogodnego usposobienia i miękkiego serca. Nigdy nie odmówiła pomocy osobie w trudnej sytuacji finansowej lub chorej. Nazywali ją swoją dobrą duszą.

W Radzie Miejskiej w Suchej Beskidzkiej Maria Chmiel działała przez jedną kadencję, w latach 1998–2002. W tym czasie zasiadała również w Zarządzie Miejskim. Dała się poznać jako osoba wrażliwa na ludzkie nieszczęście. Gdy była radną (ale bynajmniej nie tylko wtedy) przejmowała się losem każdej osoby, która zaapelowała do niej o pomoc. Troszczyła się o wszystkich, którzy potrzebowali wsparcia.

Widać to było również w czasie jej pracy zawodowej. Maria Chmiel pracowała jako bibliotekarka w Zespole Szkół nr 1 w Suchej Beskidzkiej. Uczniowie lubili ją za jej uśmiech, życzliwość i dobre serce. W chwili śmierci Maria Chmiel miała 71 lat.


Foto: UM Sucha Beskidzka

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy