reklama

Znowu narkotyki. Kolejni przestępcy zatrzymani

, Na sygnale, Wiadomości, 14.06.2022 11:40,
Kolejna wpadka przestępców narkotykowych
Znowu narkotyki. Kolejni przestępcy zatrzymani
W poniedziałek informowaliśmy, że policjanci zabezpieczyli aż 14 kg narkotyków o wartości pół mln zl na posesji mieszkańca Brzeźnicy. Więcej na ten temat: Policjanci zabezpieczyli ponad 14 kg marihuany o czarnorynkowej wartości ponad pół miliona zł

Policja informuje właśnie o kolejnej wpadce przestępców narkotykowych.


Kilka dni temu w godzinach wieczornych policjanci z Posterunku Policji w Spytkowicach patrolując teren gminy zauważyli dwóch mężczyzn, których zachowanie wzbudziło u nich podejrzenia. Okazało się, że 23-latkowie mieli przy sobie narkotyki. Mundurowi podczas kontroli osobistej mężczyzn, u pierwszego znaleźli – marihuanę, natomiast drugi miał przy sobie marihuanę i mefedron.

Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a 23-latków zatrzymali i przewieźli do wadowickiej komendy. Kolejnego dnia, policjanci pionu kryminalnego z Wadowic, w miejscu zamieszkania jednego z zatrzymanych mężczyzn, znaleźli i zabezpieczyli 27 sadzonek konopi.

Dwaj mieszkańcy gminy Spytkowice usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających, dodatkowo pierwszemu z nich przedstawiono zarzut uprawy konopi indyjskich. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy