reklama
reklama

Złodziej narzędzi zatrzymany

Na sygnale, Wiadomości, 28.03.2023 17:03,
Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież narzędzi z samochodu zaparkowanego na terenie jednej z posesji w mieście.
Złodziej narzędzi zatrzymany

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach zostali powiadomieni o przestępstwie, do którego doszło na terenie miasta.

Jak ustalili funkcjonariusze, z niezabezpieczonego samochodu, zaparkowanego na jednej z wadowickich posesji, skradziona została skrzynka narzędziowa, której wartość właściciel wycenił na kwotę ponad 1200 złotych. W toku prowadzonych czynności, jeszcze tego samego dnia, policjanci pionu prewencji zatrzymali na terenie gminy Wadowice osobę odpowiedzialną za kradzież. Był to 49-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

źródło: KPP Wadowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy