reklama
reklama

Złamał się słup telekomunikacyjny

Na sygnale, Wiadomości, 06.05.2024 17:57, eł

Spowodowało to spore utrudnienia w ruchu.

Złamał się słup telekomunikacyjny

Choć nie ma na razie zapowiadanych przez synoptyków mocnych porywów wiatru, które miały towarzyszyć burzom, w Sułkowicach Łęgu w poniedziałkowe popołudnie (6 maja) doszło do złamania słupa telekomunikacyjnego. Spowodowało to spore utrudnienia w ruchu.

Słup stał przy ulicy Beskidzkiej. Jego upadek na szosę mógłby skończyć się dla kogoś poważnym wypadkiem. Runął jednak nie na jezdnię, lecz w stronę ciągnącego się wzdłuż drogi ogrodzenia prywatnej posesji. Nikomu nic się nie stało, jednak usuwanie powalonego słupa spowodowało znaczne utrudnienia na ulicy Beskidzkiej. Ruch musiał odbywać się wahadłowo.

W akcji wzięli udział strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sułkowicach Łęgu oraz z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Andrychowie.


Foto: Małopolska Alarmowo

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy