reklama

Zaginęła 10-letnia dziewczynka [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 19.03.2019 21:05, red
Szczęśliwy finał poszukiwań.
Zaginęła 10-letnia dziewczynka [AKTUALIZACJA]

We wtorek (19.03) wieczorem rodzice zgłosili zaginięcie 10-letniej mieszkanki Oświęcimia. 10-latka zaginęła przed godziną 19.00 po wyjściu z gabinetu psychologicznego, gdzie przebywała wraz z matką i ojcem.

Przez około dwie godziny na terenie Oświęcimia i okolic prowadzone były zakrojone na szeroką skalę poszukiwania dziecka. W akcji uczestniczyli rodzina, policja, strażacy i mnóstwo ludzi dobrej woli, którzy chcieli pomóc.

Finał jest szczęśliwy.

- Dziewczynkę w jednym ze sklepów na terenie Oświęcimia zauważyła mieszkanka Oświęcimia, która natychmiast powiadomiła Policję. Dziecko w sklepie przebywało pod opieką osoby z dalszej rodziny - informuje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy