reklama

Zatrzymany w nocy w Andrychowie kierowca miał ponad 3 promile

, Na sygnale, Wiadomości, 19.03.2019 07:25, red
Jechał wężykiem, stwarzał zagrożenia na drodze.
Zatrzymany w nocy w Andrychowie kierowca miał ponad 3 promile
O tej sytuacji wiadomo od jednego z kierowców, który jechał za delikwentem i wszystko nagrał. Widział, że kierowca jedzie momentami środkiem drogi, dwukrotnie niemal doprowadził do kolizji.

Patrol policji zatrzymał kierowcę volkswagena polo na ulicy Krakowskiej.

- Kierowca został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało 3,1 promila - informuje nas mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Ciąg dalszy sprawy w sądzie.

nagranie: DK52info

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 20.03.2019 06:01

Takim samochodem jeździ facet z Zagórnika, podobno często "na bani". Niestety Policja może reagować tylko w przypadku złapania go na gorącym uczynku i mimo powszechnej wiedzy o tym procederze i próby zgłoszeń nadal zagraża społeczeństwu. A może to ON?