reklama

Wypadek na torach [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2022 19:32, eł
Pociąg potrącił mężczyznę.
Wypadek na torach [AKTUALIZACJA]

16 stycznia wieczorem w Wadowicach doszło do nieszczęśliwego wypadku na torach. 43-letni mężczyzna został potrącony przez pociąg relacji Bielsko-Biała – Kraków, wyjeżdżający ze stacji. Zdarzyło się to około 19.00, w pobliżu skrzyżowania obwodnicy z ul. Kochanowskiego.

Niewykluczone, że była to próba samobójcza. Potrącona osoba jeszcze żyła, gdy nadjechały służby ratownicze, ale była w bardzo ciężkim stanie. Nie pomogła reanimacja. Mężczyzna zmarł w karetce pogotowia. Policja pod nadzorem prokuratury ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

Ruch na linii kolejowej 117 został całkowicie wstrzymany. Do przewiezienia pasażerów z zatrzymanych pociągów zorganizowano autobusy komunikacji zastępczej. Trzeba było przetransportować około 120 osób. Część z nich podróżowała pociągiem, który potrącił mężczyznę, reszta drugim, który musiał zakończyć trasę na dworcu w Wadowicach.


Foto: 112Wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy