reklama
reklama

Kolejny polityczny awans burmistrza Kęt

Polityka, Wiadomości, 16.01.2022 16:46, eł
Wcześniej został szefem PSL w Małopolsce, teraz wspiął się jeszcze wyżej.
Kolejny polityczny awans burmistrza Kęt

Wczoraj (15 stycznia) w Warszawie obradowała Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego, pierwsza po grudniowym kongresie partii. W jej trakcie zatwierdzono Naczelny Komitet Wykonawczy, w skład którego wszedł Krzysztof Klęczar, burmistrz Kęt.

Jak już informowaliśmy, w październiku został on wybrany nowym prezesem PSL w Małopolsce. Teraz wszedł w skład Naczelnego Komitetu Wykonawczego tej partii. Organ ten składa się z 21 osób i odpowiada za bieżące zarządzanie Polskim Stronnictwem Ludowym oraz go reprezentuje.

Czy warto mieć marzenia? Czy warto wierzyć, że gdy bardzo chcesz i ciężko pracujesz, możesz osiągnąć sukces? Czy chłopak z Kęt może zostać wybrany do ścisłego kierownictwa Partii o ponad 125 letniej historii? Nie będę fałszywie skromny. Czuję ogromną radość i dumę, ale i jestem świadomy odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa” – skomentował swój kolejny awans włodarz Kęt na Facebooku.

Krzysztof Klęczar w tym roku skończy 40 lat. Burmistrzem Kęt jest już drugą kadencję. Po raz pierwszy został wybrany na to stanowisko w 2014 roku. Za każdym razem startował w wyborach z bezpartyjnego komitetu. Wcześniej był radnym Rady Miejskiej w Kętach.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rysiek, 16.01.2022 22:19

Gratulacje !

kamieni.kupa, 16.01.2022 20:25

Kolejny dowód na to, że szczucie na PiS opłaca się politycznie...