reklama

Tak się bawili na studniówce maturzyści z Kotarbina

, MAGAZYN, Wiadomości, 16.01.2022 14:28, eł

Na początku było poważnie, potem bardzo wesoło.

Tak się bawili na studniówce maturzyści z Kotarbina

Wczoraj opublikowaliśmy zdjęcia i nagranie z balu przedmaturalnego uczniów Zespołu Szkół nr 2 im. św. Jadwigi Królowej w Andrychowie. Teraz pokazujemy, jak bawili się maturzyści z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w tym samym mieście, czyli szkoły potocznie zwanej Kotarbinem.

Impreza odbyła się w restauracji Old Joker w Jaroszowicach, która specjalizuje się w organizacji dużych przyjęć. Jak każe tradycja, oficjalna część rozpoczęła się od podziękowań i życzeń, po których odtańczono poloneza. Później atmosfera szybko zaczęła tracić poważny charakter, a uczniowie pokazali, że doskonale wiedzą, jak dobrze się bawić…

Dziewczęta olśniewały kreacjami. Dominowały długie suknie, często połyskujące lub przyciągające wzrok kolorem. Ale niektóre maturzystki zdecydowały się pokazać nogi. Gdy zabawa rozkręciła się na dobre, wiele z nich zamieniło szpilki na wygodniejsze baleriny lub nawet sportowe buty.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zakolog, 18.01.2022 21:58

No cóż do jutra nas pokonają również inni. Ale na szczęście u nas już jest omówienie tego artykułu, które polecam zwolennikom teorii spiskowych – https://naukawpolsce.pl/aktualnosci/news%2C90986%2Ckto-wierzy-w-teorie-spiskowe-najczesciej-radykalowie-z-lewa-i-z-prawa.html

FeelFree, 18.01.2022 20:40

https://tvn24.pl/polska/stopien-alarmowy-alfa-crp-naterenie-calego-kraju-premier-mateusz-morawiecki-podpisal-rozporzadzenie-5564327

FeelFree, 18.01.2022 20:40

A w ogóle to spójrz co narobiłeś...

FeelFree, 18.01.2022 20:40

@Zakolog - zła wiadomość: w Altmetric nas wyprzedza Hiszpania...

FeelFree, 18.01.2022 12:05

https://naszeblogi.pl/34479-krzywa-gaussa-czyli-maly-traktat-o-zlu-nienawisci

FeelFree, 18.01.2022 11:56

@Zakolog - no to dobra nasza. Że przechylamy szalę? Że, w dobrą stronę ją przechylamy? Myślę, że Polki i Polacy zbyt rzadko czytają, i bardzo, bardzo rzadko w języku angielskim. Przynajmniej statystyki tak mówią. A wielu z nas lepiej zna mowę Puszkina, niż Szekspira... taka jest nasza historia. Czasu nam trzeba. I luster oczywiście. A co sądzisz o efekcie setnej małpy?

Zakolog, 18.01.2022 11:42

@oshin22, @FeelFree - muszę się Wam jeszcze do czegoś przyznać. Ten wklejony link oprócz waloru edukacyjnego, miał w moim zamiarze jeszcze jedną ukrytą wartość. Otóż do każdego artykułu badawczego z grupy Nature jest dołączone narzędzie o nazwie Altmetric, którego zadaniem jest zliczanie w czasie rzeczywistym ilości wejść na dany artykuł z podziałem na poszczególne kraje. Prawie zawsze w tym rankingu prowadzą USA, na drugim miejscu Wielka Brytania, trzecie zamiennie Australia z Japonią, takie duże kraje jak Rosja i Chiny mają swoją specyfikę i nie są realistycznie reprezentowane. Polska niestety przeważnie jest białą plamą lub zawsze w ogonie tych wejść, co oczywiście w jakimś sensie wystawia ocenę, naszemu establishmentowi naukowemu. Ale wczoraj i dziś dokonał się przełom, pierwszy raz Polska ma więcej wejść od USA i jest niekwestionowanym liderem. A to wszystko z Waszą pomocą i oczywiście portalu mamNewsa. Moje gratulacje kreujecie nową rzeczywistość :-) !

FeelFree, 17.01.2022 22:57

@Zakolog - a więc tak jak czujemy ? jest nadzieja ? Widzisz, nawet badania naukowe potwierdzają tą niby oczywistą oczywistość. Walka dobra ze złem trwa w najlepsze? Yin-yang ? Ciemna i jasna strona mocy? Ciemna i jasna triada ? Bóg i szatan. Dlatego warto się starać. Każdy nasz wybór przechyla szalę wagi... A więc drodzy maturzyści: "Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które musi podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować." Powodzenia !!!

Zakolog, 17.01.2022 21:06

@FeelFree - Pamiętam taką pozycję jak „Osobowość autorytarna” Theodora Adorrno i kwestionariusz osobowości na którym oparta jest skala F (faszyzmu), potem eksperymenty Mortona Deutscha i jego wyniki przypisujące tę cechę osobom o poglądach prawicowych. Ten artykuł w moim przekonaniu trochę obala tamte badania i wskazuje na symetrię między skrajnościami i dlatego jest ważny. Tak ważny, że zasługuje na wzmiankę w mamNewsa. Ale oczywiście zgadzam się, na wzmiankę i nic ponadto ! Dlatego kończę ten wątek.

oshin22, 17.01.2022 20:35

Nie trzeba dowodów z nature - wystarczy zobaczyć na posłów konfederacji.... sorry nie mogłem sie powstrzymać. ;)

FeelFree, 17.01.2022 20:06

@Zakolog - jak już wszyscy przeczytają, rozpocznie się wielogodzinna, merytoryczna dyskusja... duży udział polskich autorów w powstaniu świeżyzny zapewnia, że dyskusja nastąpi w języku polskim i na forum mamNewsa. P.S. Ciekawią mnie Twoje wnioski.

FeelFree, 17.01.2022 19:38

ఠ ͟ಠ

Zakolog, 17.01.2022 18:55

@FeelFree - dla wszystkich sławków, z prawa i lewa, świeżyzna z dzisiaj : https://www.nature.com/articles/s41562-021-01258-7

FeelFree, 17.01.2022 13:38

@slawek.n - dziękuje za dostarczenie rozrywki, głębokość żartu godna dalszego naśladownictwa ;-) "... w znacznym procencie jeszcze jesteśmy narodem, który trzeźwo myśli." Nie wiem, czy taki był zamiar, no ale wyszło jak wyszło. Przyrządzenie tak smakowitego żartu musiała poprzedzać dogłębna i czasochłonna analiza aktualnych danych jakimi dysponuje PARPA. Osobiście to mnie ciekawi wartość tego procenta, bo od tego w dużej mierze zależy przyszłość tego społeczeństwa. P.S. Moja propozycja i apel dla maturzystów i nie tylko: Biegiem do szczepień marsz, jeśli ktoś jeszcze nie skorzystał. Zaszczepienie się w obecnej sytuacji to również egzamin dojrzałości... egzamin z odpowiedzialności za zdrowie swoje i zdrowie lub życie innych ludzi. I test na rozumienie wolności: czy korzystając z danej mi wolności, zastanawiam się czy nie naruszam wolności i dobra drugiego człowieka?

oshin22, 16.01.2022 22:54

Napisał slawek.n wirusolog.... ;) Za pysk to Cie zaraz chwyci to totalitarne państwo z kartonu. Ale nie ciągnę tematu. Nie ten wątek. A maturzystom gratulacje zabawy i połamania piór w maju....

slawek.n, 16.01.2022 18:05

Bardzo mnie cieszy widok normalnej imprezy, gdzie nikt nie przestrzega już tego cyrku hipokryzji: maseczka - dystans -sanitaryzm. Dość tego. Mam wiele wiele powodów do smutku na to co się dzieje w naszym kraju, ale z jednego jestem dumny: że w znacznym procencie jeszcze jesteśmy narodem, który trzeźwo myśli. Dzięki temu nie wprowadzono tu jeszcze totalitaryzmu sanitarnego, który z takim powodzeniem instalowany jest na zachód od nas. Bez logiki, bez sensu, przy jedynym celu - chwycenie całych narodów za pysk.