reklama

Wypadek na Krakowskiej. Samochód potrącił nastolatkę [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 03.02.2023 17:47, eł
Zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala.
Wypadek na Krakowskiej. Samochód potrącił nastolatkę [AKTUALIZACJA]

W Andrychowie, na ulicy Krakowskiej, czyli drodze krajowej nr 52 doszło dzisiaj (3 lutego) po godzinie 17.30 do potrącenia nastolatki, która przechodziła przez jezdnię.

Wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych, znajdującym się w pobliżu Pomnika Grunwaldzkiego i Galerii Andrychów. Nie wiadomo jednak, czy dziewczyna wtargnęła tuż przed jadący samochód osobowy, czy też przechodziła prawidłowo, ale kierowca jej nie zauważył. Policja dopiero ustala okoliczności tego zdarzenia.

Piesza doznała na tyle poważnych obrażeń, że zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala. Na drodze krajowej przez około dwie godziny trwały utrudnienia. Ruch odbywał się wahadłowo, był kierowany ręcznie.

foto 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 04.02.2023 08:02

pewnej że będzie aktualizacja mam newsa jak taką ma tradycję napiszą coś na szybko bez ładu i składu potem usuwają komentarze i poprawiają tą swoją twórczość. Jak nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia to pewnie ktoś "ważny" jakiś Najsztub albo Cimoszewicz

Jank Chanowski, 03.02.2023 19:44

W kolejnej aktualizacji będzie jakaś informacja dot. kierującego pojazdem który potrącił dziewczynkę ? Podobno nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.