reklama
reklama

Woda zaczęła zagrażać drodze

Na sygnale, Wiadomości, 13.02.2024 07:15,
Niestety, pompowanie nic nie dało.
Woda zaczęła zagrażać drodze

Akcja strażaków przy ulicy Łęg we Frydrychowicach (gmina Wieprz). Po weekendowych opadach deszczu utworzyło się potężne rozlewisko, które zaczęło zagrażać pobliskiej drodze. Okazało się, że z powodu uszkodzonej studzienki odpływowej woda nie miała ujścia.

- Zadecydowano o przywiezieniu na miejsce przyczepy pompowej do pomocy przy przepompowywaniu zalegającej wody celem udrożnienia studzienki. Niestety ze względu na małą efektywność i dalsze opady deszczu działania zostały zaniechane - informują strażacy z OSP Frydrychowice.

Cała akcja w poniedziałkowe (12.02) popołudnie trwała około dwóch godzin, a uczestniczyli w niej strażacy OSP Frydrychowice i JRG Andrychów.
foto: OSP Frydrychowice
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy