reklama
reklama

Mandaty i punkty karne dla kierowców, którzy wjechali na przejazd mimo zakazu

Na sygnale, Wiadomości, 29.04.2024 15:00,
Policja przypomina: pulsujące czerwone światła na przejazdach kolejowych to nie ostrzeżenie, to zakaz wjazdu na przejazd.
Mandaty i punkty karne dla kierowców, którzy wjechali na przejazd mimo zakazu
Policjanci z wydziału wykroczeń Komisariatu Policji w Jordanowie ustalili i ukarali czterewch kierowcców, którzy wjeżdżali na przejazd kolejowy w Jordanowie pomimo czerwonego światła na sygnalizatorach

Każdy z ustalonych kierujących w tym kierowca skody na zamieszczonym zdjęciu został ukarany mandatem karnym w kwocie 2000 złotych. Dodatkowo do konta każdego z nich zostało dopisanych 15 pkt karnych.

- Przypominamy, że w trakcie zbliżania się do przejazdu kolejowego należy zawsze zachować szczególną ostrożność, a w przypadku braku możliwości kontynuowania jazdy, po prostu zaczekać. Pociąg ma zawsze pierwszeństwo. Maszynista jeżeli nawet dostrzeże zagrożenie na torach, nie jest w stanie zatrzymać rozpędzonego kilkusettonowego składu tak szybko - informują policjanci.

źródło: KPP Sucha Beskidzka
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy