reklama

Włamanie do kawiarni w Andrychowie. "Wszystko zostało nagrane"

Na sygnale, Wiadomości, 11.08.2023 10:00,
Sprawa włamania została zgłoszona na policję.
Włamanie do kawiarni w Andrychowie.
W nocy z wtorku na środę (8/9.08) grupa osób włamała się do zamkniętego ogródka przy kawiarni WuZetka w Andrychowie. Zrobili sporo szkód, ale chyba nie wiedzieli, że wszystko się nagrało, ponieważ teren jest monitorowany.

Sprawa włamania została zgłoszona na policję.

Na stronie kawiarni zamieszczono zdjęcia włamywaczy z opisem:

"Grupa młodzieży wtargnęła do naszego ogródka.
Pomimo tego że nie jest to obiekt zamknięty (ogródek przy kawiarni) nie mieści się nam w głowie, jak można po zamknięciu kawiarni i z zabezpieczonymi stolikami robić sobie posiadówkę.
Mamy kamery dlatego wszystko zostało nagrane.
Na nagraniach widać, jak nieodpowiedzialni są ci ludzie. Nasza konstrukcja ogródka została zbudowana z drewna a te osoby rzucały niedopałki papierosów dosłownie wszędzie.
To co zastaliśmy rano w naszej kawiarni to była jakaś katastrofa.
Brak jakiekolwiek szacunku do cudzej pracy.
Nagrane zostało wszystko co Ci młodzi ludzie wyprawiali, dosłownie WSZYSTKO!
Wstawiamy zdjęcia tej „libacji” po to aby te osoby zdały sobie sprawę ze nie są bezkarne, ze czyn którego się dopuścili jest czymś haniebnym.
Że nie ma pozwolenia na niszczenie cudzego mienia, nie ma zgody na to co wyprawiali w naszej kawiarni po zamknięciu!
Mamy podejrzenia ze są to osoby z Andrychowa.

O poranku, wszystko musiało zostać wyszorowane i to porządnie!
Mamy nadzieje ze zdjęcia dotrą do jak największej liczby osób, po to aby taki występek już nie miał miejsca u nas ani w żadnej innej kawiarni czy restauracji w naszym mieście.
A Wam młodzi ludzie, życzymy dużo więcej wyczucia - bo zobaczyć kamerę i nie zareagować, to oznaka wielkiego braku szacunku"

- czytamy na profilu kawiarni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rrror, 11.08.2023 13:46

POLITYK - namawianie do włamania jest równoznaczne jako współudział w tym że włamaniu :) Debilu :) Poza tym Pani Wiesia nie pracuje tam od hohoho, więc się chłopie nie nakręcaj i nie pierdziel takich rzeczy bo się mogą nie chcący wymsknąć Twe personalia i ktoś zapragnie się zrewanżować za te Twoje bzdury co piszesz w mniej kulturalny sposób :)

viron, 11.08.2023 13:01

jak napisano na fejsie policja niby ignoruje to zdarzenie a tam ewidentnie widać jak ktoś ma koks na stoliku. Przecież, to jest żenujące po raz kolejny. Sprawa poleci niestety z obywatelskiego obowiązku do wyższych szczebli tej firmy, może ktoś podejmie kroki. Wybory idą to może być okazja aby wybić się.

obserwator2012, 11.08.2023 12:00

Bardzo mi przykro,że spotkało to akurat moją ulubioną kawiarnię. Na Waszym miejscu wystąpił bym do sądu o ujawnienie zdjęć oraz podanie do publicznej wiadomości nazwisk tych szkodników,chętnie podpiszę taką petycję- na parę lat byłby spokój