reklama

PODWÓJNIE ZŁOTE DINO ZAPRASZA DO ZAPISÓW!

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.08.2023 15:55, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Od 1 sierpnia ruszyły zapisy dla dzieci i młodzieży od 3-25 roku życia.
PODWÓJNIE ZŁOTE DINO ZAPRASZA DO ZAPISÓW!
Wielkimi krokami zbliża się 32 sezon artystyczny Rewii Dziecięco - Młodzieżowej DINO!

Od 1 sierpnia ruszyły zapisy dla dzieci i młodzieży od 3-25 roku życia.

Jeżeli chcesz, aby twoja pociecha znalazła w swoim życiu pasję oraz występowała na różnych scenach w Polsce to koniecznie wypełnij formularz:

---------------------------

W dniach 6-16 lipca 2023r. Rewia Dziecięco - Młodzieżowa DINO brała udział w 50 Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach, na którym ich grupa reprezentacyjna DINO zdobyła DWIE ZŁOTE JODŁY!!

Dziewczyny zaprezentowały się w choreografiach pt.: „I am” Anny Dowganowskiej oraz „Przepaść” Stefanii Pikoń. Po przeglądach konkursowych nasze „Złotka” oraz pięć młodszych koleżanek z grupy MAŁE DINO, zabrały się do ciężkiej pracy podczas warsztatów, które były prowadzone przez wybitnych instruktorów tańca: Panią Annę Budnicką (klasyka), Panią Antoninę Kamińską (współczesny) oraz Pana Mariusza Jasuwienasa (Broadway Jazz).W między czasie brały udział w imprezach towarzyszących, jak np.: barwny KOROWÓD ulicami miasta Kielce https://youtu.be/8GkFQyAquGo, czy koncerty na Kieleckim Rynku.Pod koniec festiwalu wszystkie tancerki Rewii DINO przygotowywały się do wielkiego Koncertu Galowego, na którym zaprezentowały swój konkursowy układ „I am”, oraz towarzyszyły z tłem tanecznym duetowi wokalnemu „KrzyKaśki” z Wrocławia, jak również „Tercetowi Madame” z Kielc, a zakończyły ten koncert w pięknym tanecznym finale, w którym na scenie znalazło się 1200 uczestników całego festiwalu.

Cały koncert można oglądać na kanale YouTuBeWielkie gratulacje dla dziewczyn za ciężką prace, na którą poświęciły kawałek swoich wakacji oraz za wspaniałe nagrody, które z dumą przywiozły do Andrychowa.

Zapraszamy na stronę internetową https://rewiadino.wixsite.com/dinodancestudio/blogZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy