reklama
reklama

W środę w powiecie wadowickim rusza największy punkt szczepień

Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 04.05.2021 20:45, red
W środę (5.05) rano w Wadowickim Centrum Kultury rusza pierwszy tzw. Powszechny Punkt Szczepień.
W środę w powiecie wadowickim rusza największy punkt szczepień
W punkcie szczepień w Wadowickim Centrum Kultury przy ulicy Teatralnej będą szczepić nawet kilkaset osób dziennie. Ponieważ punkt jest nowy, na razie bez problemu można umówić na szczepienie.

Sprawdziliśmy. We wtorek (4.05) wieczorem dostępne były nawet terminy na środę, 5 maja, ale to się szybko zmienia, bo zainteresowanie szczepieniami jest bardzo duże. W pierwszych dniach w tym punkcie do dyspozycji jest tylko jedna szczepionka - AstraZeneca.W najbliższych dniach podobne punkty szczepień masowych mają ruszyć także w Andrychowie, Kalwarii Zebrzydowskiej i Kętach. O szczegółach i dokładnych terminach będziemy informować na mamNewsa.pl

Poniżej garść informacji dla chcących skorzystać ze szczepienia w Wadowicach.

Do nowego punktu możliwa jest rejestracja przez wszystkie dostępne systemy, tj.:
1) e-rejestracja https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja,
2) infolinię 989
3) sms 880 333 333 lub 664 908 556

Punkt szczepień czynny będzie od dnia 5.05.2021 r. od 7:00. Numer telefonu dedykowany do w/w punktu: 573 154 928 (dostępny od dnia 5.05.2021 r. od godziny 7:00).

Każdy zapisany otrzyma termin wraz z godziną szczepienia, której należy bezwzględnie przestrzegać, aby proces szczepień przebiegał bez zakłóceń.

W celu sprawnej realizacji szczepień oraz skrócenia czasu pobytu w punkcie szczepień udostępniamy Państwu Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.

Wydruk Kwestionariusza można uzyskać w punkcie sczepień przy ul. Teatralnej 1 w godzinach od 7:00 do 15:00 lub pobrać i wydrukować. KWESTIONARIUSZ NALEŻY WYPEŁNIĆ PRZED WIZYTĄ W PUNKCIE SZCZEPIEŃ.

Kwestionariusz dostępny jest TUTAJ

Organizator PSP uprzejmie prosi o stosowanie się do przybycia na ustaloną godzinę. Osoby przybyłe wcześniej niż wyznaczona wizyta, niestety zostaną przyjęte według ustalonego już terminu.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 05.05.2021 19:01

w Oświęcimiu mówili że idą pod prysznic - łykać pelikany łykać