reklama

Budowa ronda i dodatkowego zjazdu do galerii w Andrychowie. Jest zezwolenie za część prac

Gospodarka, Wiadomości, 04.05.2021 15:00, PG
Kiedy się rozpoczną?
Budowa ronda i dodatkowego zjazdu do galerii w Andrychowie. Jest zezwolenie za część prac

Pod koniec listopada w okolicy Białej Drogi, przy zjeździe z drogi krajowej nr 52 w Andrychowie otwarto restaurację McDonald’s, co znacznie zwiększyło i tak ogromny ruch w tamtym miejscu.

Ponadto naprzeciwko restauracji budowana jest galeria handlowa. W galerii znajdą się takie sklepy, jak: Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe czy Komfort. W sumie zaplanowano 38 lokali handlowych oraz 680 miejsc parkingowych.

Otwarcie ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Wraz z wydaniem zgody na budowę galerii ustalono, że inwestor, by usprawnić ruch w tamtym miejscu, wybuduje rondo na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z ul. Biała Droga z dodatkowym zjazdem do galerii.

Jak się dowiadujemy od Grzegorza Herniczka z firmy Acteeum, 28 kwietnia br. zostało wydane zezwolenie na budowę skrzyżowania drogi KDZ z ul. Krakowską / Grunwaldzką – prace rozpoczną się po zatwierdzeniu tymczasowej organizacji ruchu. Natomiast procedura zezwolenia na budowę ronda na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej z Białą Drogą jeszcze się nie zakończyła.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy