reklama
reklama

Pod osłoną nocy ktoś porysował samochody na osiedlowym parkingu

Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2021 11:35, PG
Do zdarzenia doszło na os. Metalowców w Andrychowie.
Pod osłoną nocy ktoś porysował samochody na osiedlowym parkingu

Prawdopodobnie w nocy, 2/3 maja, ktoś urządził sobie zabawę i porysował kilka samochodów zaparkowanych przy ulicy Metalowców w Andrychowie. Doszło do uszkodzenia czterech samochodów. Sprawą zajmuje się już policja.

- Komisariat policji w Andrychowie został powiadomiony o uszkodzeniu samochodów zaparkowanych na parkingu osiedlowym przy ul. Metalowców. Jak wynika z ustaleń, nieustalony na chwilę obecną, sprawca dokonał zarysowań powłoki lakierniczej w czterech pojazdach. Łączna wartość strat uszkodzonych pojazdów została wyceniona na 3300 zł - poinformowała nas rzecznik KPP Wadowice, Agnieszka Petek.

Na chwilę obecną policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego przestępstwa.

Policja apeluje do osób, które posiadają jakiekolwiek informację na temat sprawcy, o kontakt z komisariatem policji w Andrychowie lub pod numerem 112.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Jan_Korba, 04.05.2021 14:25

Ludzka menda. Zrobił to znudzony pijany gówniarz albo emeryt społecznik, któremu coś się nie podobało.