reklama
reklama

Człowiek, który pokonał raka nie tylko dzięki nauce

MAGAZYN, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 04.05.2021 20:05,
Szymon Flaka to człowiek, który wygrał z rakiem.
Człowiek, który pokonał raka nie tylko dzięki nauce

Uwolnił się od choroby drogą częściowo farmakologiczną, a później wznowy choroby leczył naturalnymi sposobami. Dyplomowany fizyk i naturoterapeuta, popularyzator zdrowia fizycznego i psychicznego. Propagator balansu w rozwoju osobistym i duchowym.

W dobie coraz częstszych problemów z tłem nowotworowym i rakowym u ludzi, przedstawiamy wam człowieka- naukowca, który potrafił połączyć naukę z duchowością.

Zapraszamy na stronę internetową pana Szymona http://szansanazycie.info/ z której dowiecie się o alternatywnych metodach walki z nowotworem a przede wszystkim o sposobach, jakie warto stosować w życiu, aby ustrzec się chorób- nie tylko tych związanych z nowotworem.

Możecie również umówić się na wizytę, do gabinetu promocji zdrowia pana Szymona.

Zobaczcie nasz materiał

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

kukus, 05.05.2021 15:17

Raka można pokonać jeśli nie jest złośliwy innej możliwości nie ma, nie da się pokonać złośliwego jedynie trochę go przychamowac ale na bardzo krótko tyle w temacie.

cath, 04.05.2021 22:29

Nazywanie tego pana naukowcem jest nadużyciem semantycznym.Nie mówiąc o uczelni na której obronił licencjat.Treść licencjatu poraża.Ale to tylko dowód na pauperyzację wyższego wykształcenia.Ot taka ciekawostka.I sposób na życie.