reklama

Kolejne dwa przystanki zniszczone. Wandale, czy....

Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2021 18:00, red
Kolejne akty wandalizmu w Andrychowie?
Kolejne dwa przystanki zniszczone. Wandale, czy....
Kolejne akty wandalizmu w Andrychowie? Tego na razie nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że zniszczone są szyby dwóch kolejnych nowych wiat przystankowych - w Andrychowie na Górnicy i w Inwałdzie przy tej samej drodze.

Szyby nadają się do wymiany. Na razie jeszcze nie wiadomo, czy szyby zostały przez kogoś zniszczone, czy.... same się zniszczyły. Przypadek "samozniszczenia" miał miejsce już kilka miesięcy temu przy ulicy Włókniarzy, o czym, pisaliśmy tutaj: Pękający przystanek w Andrychowie

Innym razem kamera zarejestrowała, jak przystanek na dworcu został zniszczony przez wandala.

Przystanek Andrychów Górnica
Przystanek Andrychów Górnica
foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 04.05.2021 21:13

:) @Zakolog żeby choć w jednym z NowoGwinejskich narzeczy przemawiały. Nie musielibyśmy sie zastanawiać O CO KAMAN? A jeśli znają tajemnice i poradzić sobie z trudną wiedzą nie mogą? I to krzyk rozpaczy ! Bo jak autobusy jeździły to jakoś tak ZŁĄ ENERGIĘ WYSYŁAŁY? No ba! I samym autobusom ZA CIĘŻKO BYŁO z tym BALASTEM. Co to będzie , co to będzie?

Zakolog, 04.05.2021 20:04

@Archanioł Michał - Przystanki w ten sposób obchodzą drugą miesięcznice braku autobusów, po trzeciej same się złożą, bo ile można samotnie czekać na busa.

Archanioł Michał, 04.05.2021 19:11

O cholercia! Czyżby przystanki chciały nam coś powiedzieć ? Panie Żak wie Pan co to znaczy ? Pęka szkło?;) To nie jest szampan ani "krajowa czysta" ! TO ZNAK.