reklama
reklama

W opuszczonym budynku znaleziono ciało mężczyzny

Na sygnale, Wiadomości, 06.02.2023 15:20,
Mężczyzna zmarł prawdopodobnie z powodu wychłodzenia organizmu.
W opuszczonym budynku znaleziono ciało mężczyzny
W poniedziałek 6 lutego w jednym z pustostanów na ulicy Konstytucji 3 Maja w Wadowicach znaleziono zwłoki mężczyzny. Trwa ustalanie przyczyn śmierci i tożsamości zmarłego.

Policja wstępnie przypuszcza, że mężczyzna zmarł z powodu wychłodzenia organizmu.

Okres zimowy to najcięższy czas dla osób bezdomnych. Niskie temperatury i brak ciepłego schronienia stanowi dla nich ogromne zagrożenie. Próby ogrzania się za pomocą prowizorycznych piecyków, umieszczonych w pomieszczeniach pustostanów często kończą się pożarem lub zatruciem dwutlenkiem węgla. Już samo przebywanie w miejscach zabronionych, takich jak opuszczone budynki, które z uwagi na stan techniczny przeznaczone są do rozbiórki, jest bardzo niebezpieczne.

- Widząc osoby potrzebujące pomocy, nie bądźmy obojętni. Reagujmy. Być może dzięki naszej reakcji i przekazanej służbom informacji, uratujemy czyjeś życie! - apelują policjanci.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy