reklama
reklama

Sypią się lokalne drogi

MAGAZYN, Wiadomości, 08.02.2023 12:10, NEWSY CZYTELIKÓW
Można urwać koło! - alarmują kierowcy.
Sypią się lokalne drogi
Mróz robi swoje na lokalnych drogach. Przybywa na nich dziur. Po wjechaniu w niektóre ze zbyt dużą prędkością można urwać koło.

Jak informują nas kierowcy, taka sytuacja jest m.in. na ulicy Stara Droga w Bulowicach. - Na tej dziurze już kilku kierowców uszkodziło koła w samochodach. A remontu jak nie było, tak nie ma – informuje nas jeden z mieszkańców.

Dodajmy, że ulica Stara Droga jest drogą powiatową, zarządzaną przez Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu.

foto: nadesłane
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Ptak_Re, 09.02.2023 21:38

A w Kętach ilość dziur masakra a do wiosny to niechce nawet myśleć. Ale zielony doktor jest na tronie więc dobrze będzie :D

Polityk, 08.02.2023 14:09

Sypie to się blok socjialny na Batorego można na palcach policzyć że prawie wszyscy to jakaś Pomyłka że tam dostali takie nowe mieszkania pora coś z tym problemem zrobić oni nawet nie powinni samodzielnie Funkcjonować tylko w asyście osoby upoważnionej do stałego monitorowania bo ci w tym bloku socjialnym robią takie przekręty i kobinacjie że jak to słyszę z rodziną czy znajomymi to się dziwimy instytucjom że jest na to ich zachowanie bierne przyzwolenie albo wiedzą i nie chcą z nimi nic robić my mieszkańcy Andrychowa wspierajmy się i nie pozwólmy na mieszkanie osobom ograniczonym niecywilizowanym do mieszkania samodzielnego w tym bloku socjialnym niech się nie rozmnaża Kryminalistyka i ściemnianie na naszych oczach !!!!!!!!!!!!