reklama

W nocy może jeszcze sporo napadać

MAGAZYN, Wiadomości, 04.02.2023 19:29, eł

A ponieważ nawet w ciągu dnia będzie mroźnie, nie ma szans, żeby śnieg prędko stopniał.

W nocy może jeszcze sporo napadać

Sobota, podobnie jak piątek, nie należała do najłatwiejszych dni zarówno dla kierowców, jak i pieszych. Opady momentami były bardzo intensywne, Część dróg w powiecie suskim należało pokonywać z łańcuchami na kołach.

Dodatkowym utrapieniem i zagrożeniem były łamiące się pod ciężarem śniegu oraz naporem wiatru konary czy nawet całe drzewa. W Lachowicach (powiat suski) zwały śniegu zablokowały przepust i z tego powodu woda, nie mogąc znaleźć sobie ujścia, zalała drogę powiatową.

Tymczasem synoptycy przewidują, że intensywne opady śniegu mogą jeszcze przechodzić przez nasz region do godziny 3.00. Później również będzie padać, choć już łagodniej. Śnieg, który spadnie, nieprędko stopnieje, bowiem kilkustopniowy mróz ma się utrzymywać nie tylko w nocy, ale i w ciągu dnia. Dosyć mroźne będą również kolejne dni.


Foto: OSP Zawoja Dolna

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy