Praca w firmie Stalmark

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.02.2023 09:15,
Ogłoszenie.

FIRMA STALMARK SP. Z O.O. Sp. K. zatrudni na stanowisko:

Konstruktor

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa 21

Obowiązki:

- projektowanie elementów stalowych

- wykonywanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach

- przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku!!

- dobra znajomość rysunku technicznego

- dobra znajomość oprogramowania SolidWorks

- wykształcenie średnie/wyższe techniczne

- znajomość technologii stosowanych w przemyśle: obróbka plastyczna blach, spawanie itp.

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę

- pracę w rozwijającej się firmie

- możliwość realizacji własnych pomysłów

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

CV proszę przekazywać na adres [email protected]

lub dzwonić pod numer telefonu 334761326