reklama
reklama

Rusza nowa linia. Z Andrychowa do Wadowic przez Wieprz [AKTUALIZACJA]

Gospodarka, Wiadomości, 31.01.2023 18:07,
To będzie kilka kursów dziennie.
Rusza nowa linia. Z Andrychowa do Wadowic przez Wieprz [AKTUALIZACJA]

1 lutego 2023 r. Starostwo Powiatowe w Wadowicach uruchamia kolejną linie użyteczności publicznej na trasie: Wadowice Gorzeń Szkoła – Wieprz – Andrychów.

Będą to 4 kursy dziennie.

- W najbliższym czasie rozkłady jazdy pojawią się również na przystankach komunikacyjnych - zapowiadają w starostwie.

Znamy też już daty uruchomienia kolejnych trzech.

Dwie z tych linii rozpoczną działalność w poniedziałek, 6 lutego. Będą to połączenia na trasie Wadowice – Zygodowice – Spytkowice oraz Wadowice - Bachowice – Miejsce. Umowy na obsługę obydwu tych linii są już podpisane. Uruchomienie trzeciej (Wadowice - Wyźrał – Brzeźnica) planowane jest w tydzień później - 13 lutego. W tym przypadku umowa z przewoźnikiem ma być podpisana 2 lutego, czyli w najbliższy czwartek.

Rozkłady jazdy nie zostały jeszcze dopracowane, ale wkrótce zostaną podane do publicznej wiadomości. Najwcześniej będzie je można znaleźć tutaj. Później pojawią się także na przystankach autobusowych.

Poniżej rozkład jazdy linii Andrychów - Wieprz - Wadowice - można powiększyć po kliknięciu w obrazek


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 02.02.2023 11:42

Tylko patrzeć jak będzie jeździł "gienioexpress" -titanic tonie , a do jakiegoś koryta trzeba się podłączyć. Lepiej zrobić mały spacerek i jechać bezpiecznie PKP, co większość ludzi już robi - brawo.

oryginalnynick, 01.02.2023 07:28

Krótko w janiso nie nic się nie zmieniło zabiera z Wadowice i choczni robotników w brudnych ubrankach ci jeszcze sobie piwko piją kierowca ma odpowiedzialności cz tylko kasa był syf i będzie

Aniaseniorka , 01.02.2023 07:01

oczywiście jeździć będzie " perfekcyjne " Janiso - dotacje z naszych pieniędzy .

annap, 31.01.2023 18:08

Czekamy jeszcze na nowego przewoźnika na trasie Andrychów - Wadowice przez Inwałd. Mamy dość Janiso! Niech w końcu na tej trasie ruszy coś nowego, byle nie Janiso!