reklama

Zgubiony telefon? Jest szansa go odzyskać

, MAGAZYN, Wiadomości, 01.02.2023 10:10, red
Kilka kolejnych sztuk do odbioru.
Zgubiony telefon? Jest szansa go odzyskać

Zgubiony telefon? Jest szansa go odzyskać. Pod warunkiem, że ktoś go znalazł i przekazał na policję lub do Biura Rzeczy Znalezionych w Wadowicach.

Trafia tam coraz więcej telefonów znalezionych na terenie powiatu wadowickiego. Ostatnio kilka kolejnych sztok.

8 listopada znaleziony został telefon samsung.

21 stycznia do biura trafiły kolejne telefony: samsung, 2 iphone, 2 xiaomi, redmi, realme, huawei, LG.

Z kolei 29 grudnia do biura Rzeczy Znalezionych trafił portfel z zawartością pieniędzy.

Właściciele tych przedmiotów mają dwa lata na ich odebranie. Aby jednak je odzyskać, muszą udowodnić swoje prawo własności. W przypadku pieniędzy należy podać dokładną kwotę i walutę, a nawet nominał banknotów. Jeśli są to inne rzeczy, trzeba opisać ich wygląd, stan, charakterystyczne znaki szczególne. Warto mieć też przy sobie dowód zakupu (o ile to możliwe) lub zdjęcie, na którym widać dany przedmiot. Wadowickie Biuro Rzeczy Znalezionych mieści się przy ul. Batorego 2, w budynku Starostwa Powiatowego.

foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy