reklama

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

, Na sygnale, Wiadomości, 26.07.2019 08:19,
Tragiczny finał poszukiwań zaginionego mężczyzny

W czwartek (25.07) w wieczorem i w nocy na terenie powiatu suskiego prowadzone były zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionego mężczyzny.

Poszukiwania koncentrowały się w miejscowości Kojszówka, gdzie mieszkał zaginiony 73-letni mężczyzna. W akcji poszukiwawczej uczestniczyli rodzina, strażacy, policjanci, a także m.in. specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kęty z psami.

Niestety, finał akcji nie jest pozytywny. Około 1:00 w nocy ciało mężczyzny znaleziono kilkaset metrów od jego miejsca zamieszkania.

Wstępnie wiadomo, że mężczyzna zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku – podczas prac w lesie został przygnieciony przez drzewo.

foto: zdjęcie ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy